Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 01 26

J.Valančiūno ir „Pelicans“ duobė gilėja: krito jau šeštą kartą iš eilės

Jonas Valančiūnas fiksavo dvigubą dublį, tačiau „New Orleans Pelicans“ (26-23) namuose 102:111 (34:26, 18:20, 21:39, 29:26) krito prieš „Minnesota Timberwolves“ (25-25).

J.Valančiūnas per 29 minutes pelnė 15 taškų (6/7 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 12 kamuolių, blokavo varžovo metimą, 2 kartus suklydo ir 4 kartus pažeidė taisykles.

Kai JV buvo ant parketo, „Pelicans“ atkarpas pralaimėjo 13 taškų skirtumu.

CJ McCollumas Naujojo Orleano komandai surinko 25 taškus ir išdalino 8 perdavimus, po traumos į rikiuotę grįžęs Brandonas Ingramas pridėjo 13 taškų.

Beje, be krepšinio B.Ingramas praleido net du mėnesius. Nuo lapkričio 25-sios jis praleido net 29 rungtynes. Sugrįžimo rungtynėse jis atliko net 18 metimų, iš kurių net 14 buvo netaiklūs.

Anthony Edwardsas prie „Timberwolves“ pergalės prisidėjo solidžiausiai – net 37 taškais, D'Angelo Russellas pelnė 19.

Tai buvo šešta iš eilės „Pelicans“ nesėkmė ir devinta per 12 rungtynių. Zionas Williamsonas kol kas negali žaisti dėl sausgyslės traumos – jo teks laukti bent keletą savaičių.

Nesusipratimu virtusi „Pelicans“ atkarpa buvo iliustruota epizodu, kuomet treneris Willie Greenas gavo dvi technines ir buvo išvarytas iš aikštės ketvirtajame kėlinyje.

Kitas rungtynes Naujajame Orleane šeimininkai žais šeštadienį prieš „Washington Wizards“.

„Pelicans“: C.McCollumas 25, J.Valančiūnas 15 (12 atk. kam.), B.Ingramas 13, D.Grahamas 12.

„Timberwolves“: A.Edwardsas 37, D.Russellas 19, R.Gobertas 17 (12 atk. kam.), J.McDanielsas ir K.Andersonas po 10.