Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Karūnuokite savaitgalį kokybišku turiniu.
2023 11 13

J.Valančiūno tritaškių nepakako: Kyrie ir Luka tempė „Mavericks“ į pergalę

Jonas Valančiūnas rinko dvigubą dublį, tačiau „New Orleans Pelicans“ (4-6) namuose 124:136 (27:34, 27:33, 31:42, 39:27) krito prieš „Dallas Mavericks“ (8-2).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

J.Valančiūnas per 21 minutę pelnė 15 taškų (3/6 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 2 metimus.

Kai tris tolimus metimus pataikęs lietuvis buvo aikštėje, varžovai atkarpas laimėjo 13 taškų skirtumu.

Dalaso komandą į priekį tempė Kyrie Irvingas, pelnęs net 35 taškus. Gynėjas susmeigė 7 tritaškius iš 10 ir išdalino 7 rezultatyvius perdavimus.

Luka Dončičius pridūrė 30 taškų ir 9 kartus asistavo savo komandos draugams. Net 15 taškų slovėnas rinko trečiajame kėlinyje, per kurį „Mavericks“ iš viso suvertė net 42.

„Mavs“ smeigė net 20 taiklių tritaškių iš 53.

K.Irvingas pasakojo prieš rungtynes sakęs komandos draugams, jog yra pavargęs, nesijaučia gerai, tad jam reikės smarkios bendražygių pagalbos.

„Tai mėšlas“, – juokėsi L.Dončičius.

„Buvome nesavanaudžiai, – džiaugėsi „Mavs“ treneris Jasonas Kiddas. – Du lyderiai uždavė gerą toną – tiesiog dalinomės kamuoliu, skirstėme perdavimus. Tokiu atveju ir mūsų tempas buvo toks, prie kokio esame įpratę.“

„Turime būti geresni, – dėstė „Pelicans“ strategas Willie Greenas. – Varžovų greitas puolimas mus žudė. Jie surinko 28 taškus greitose atakose, tačiau tai mūsų klaidos. O mes turime pasirinkti kokybiškesnius metimus.“

Šios komandos dar kartą tarpusavyje Naujajame Orleane susitiks antradienį.

„Pelicans“: B.Ingramas 20, Z.Williamsonas 18, D.Danielsas 17, J.Valančiūnas 15 (10 atk. kam.), M.Ryanas 14, J.Robinsonas-Earlas 11, J.Hawkinsas 10.

„Mavericks“: K.Irvingas 35 (7/10 trit.), L.Dončičius 30 (9 rez. perd.), T.Hardaway 15, J.Greenas 13, D.Lively 10.

Pastatus įdomiais daro ne tik fasadai: kodėl svarbu, kad jie galėtų pasakoti istorijas?
Gal pats metas dalyvauti „Saulėlydžio“ sagos maratone? Visos dalys jau „Telia Play“ platformoje
Parama gamtai gali būti ir tvaresnė, ir stilinga: „Lidl“ ir Lietuvos jūrų muziejus pristato unikalią suvenyrų kolekciją
Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Užsisakykite
15min naujienlaiškius