2017 12 16

J.Valančiūno tritaškių serija nutrūko, bet nuotaikų Toronte nesugadino

Jonas Valančiūnas sužaidė dar vienas solidžias rungtynes, nevengė drąsių sprendimų ir vėl atakavo iš toli bei padėjo ekipai iškovoti dar vieną pergalę. „Toronto Raptors“ (19-8) namuose 120:87 (30:20, 28:24, 33:20, 29:23) nesunkiai susitvarkė su „Brooklyn Nets“ (11-17).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

JV ant parketo praleido 22 minutes, per kurias pelnė 14 taškų (7/10 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 5 kamuolius, blokavo 2 metimus bei kartą suklydo.

Įdomu, kad ketvirtame mače iš eilės „centras“ mėgino laimę atakuodamas iš toli.

Vis dėlto prieš tai įmetusiam tris tritaškius, Jonui šį kartą pataikyti nepavyko.

Kartu su J.Valančiūnu šeimininkus į priekį traukė trigubą dublį surinkęs komandos lyderis Kyle‘as Lowry.

Jis šioje dvikovoje surinko 10 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Šeimininkai visiškai dominavo aikštėje, buvo besivejančių vaidmenyje tik trumpą atkarpą antrojo kėlinio viduryje ir nesunkiai laimėjo.

Bruklino ekipai pralaimėjimas 33 taškais – skaudžiausias šį sezoną.

Vienu metu Torontas pirmavo net 37 taškais.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 31, Serge'as Ibaka 18 (8 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 14, Normanas Powellas ir Jakobas Poeltlas po 11, Kyle‘as Lowry 10 (10 atk. kam., 12 rez. perd.).

„Nets“: Nikas Stauskas 22, Isaiahas Whiteheadas 13, Jahlilas Okaforas 10.