2022 03 08

Jam tai nebūdinga: iš pykčio sprogęs Domantas Sabonis – išvarytas iš aikštės

Domantas Sabonis sužaidė neblogas rungtynes, tačiau nesuvaldė emocijų ir buvo išvarytas į rūbinę, o „Sacramento Kings“ (24-42) ekipa namuose 115:131 (33:17, 30:31, 24:44, 28:39) krito prieš „New York Knicks“ (26-38).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

D.Sabonis žaidė 37 minutes, per kurias pelnė 19 taškų (6/11 dvit., 0/2 trit., 7/9 baud. met.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Kai lietuvis buvo aikštėje, „Kings“ pelnė 18 taškų mažiau nei oponentai.

Tai buvo aštuntosios rungtynės iš eilės, kai D.Sabonis surinko dvigubą dublį. Beje, jį centras buvo užfiksavęs jau per pirmą rungtynių pusę – 13 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Tiesa, mačo Domantas nebaigė – ketvirtajame kėlinyje sau nebūdingai sprogo pykčiu ir gavo dvi technines pražangas.

„Knicks“ į pergalę tempė net 46 taškus (8/16 trit.) suvertęs Julius Randle'as, kuris dar atkovojo 10 kamuolių.

Beje, 46 taškai – naujas J.Randle'o karjeros rekordas. Jis po pertraukos pataikė net 12 metimų iš 17-kos.

RJ Barrettas pridėjo 29 taškus, Immanuelis Quickley – 27.

Net 66:48 pirmavo „Kings“ po dviejų kėlinių ir gyvenimas šeimininkams atrodė gana ramus, bet antrąją mačo dalį Niujorko komanda dominavo – 83:52.

Į priekį „Knicks“ išsiveržė ketvirtajame kėlinyje, o vėliau nurūko į priekį spurtu 11:0.

Kitas rungtynes D.Sabonis su „Kings“ žais trečiadienį namuose prieš „Denver Nuggets“.

„Kings“: D.Foxas 24, H.Barnesas 23, D.Sabonis 19 (13 atk. kam.), D.DiVincenzo 13, D.Mitchellas 10.

„Kincks“: J.Randle'as 46, R.Barrettas 29, I.Quickley 27, E.Fournier 15.