Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2019 03 04

Jamesas Hardenas su „Rockets“ pratęsė skausmingą „Celtics“ ekipos seriją

Jamesas Hardenas nesustoja siautėti NBA arenose. Šįkart jo tempiamas „Houston Rockets“ (38-25) klubas išvykoje 115:104 (33:23, 32:20, 35:35, 15:26) nugalėjo pastaruoju metu buksuojančią „Boston Celtics“ (38-26) ekipą.
Jamesas Hardenas
Jamesas Hardenas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Hjustono komanda gerai atakavo iš toli, rinko taškus baudos aikštelėje ir mažai klydo prie baudų metimo linijos. Tai buvo penktoji iš eilės „Rockets“ komandos pergalė.

J.Hardenas pelnė 42 taškus, tačiau ketvirtojo kėlinio pabaigoje išnudojo pražangų limitą ir mačą baigė anksčiau laiko.

„Rockets“ lyderis pataikė šešis tritaškius ir 40-ties taškų ribą viršijo jau 24-tą kartą šį sezoną.

Ericas Gordonas pridėjo 32 taškus, pataikęs net 8 tritaškius.

„Pagaliau visi esame sveiki, tad jausmas puikus, – kalbėjo J.Hardenas. – Laimime, vaikinai žino savo vaidmenis. Mes gerai ginamės, padedame vienas kitam, kalbamės. Viskas apie tai.“

Per paskutines šešerias rungtynes „Celtics“ pralaimėjo jau penkis kartus, skaičiuojant nuo „Visų žvaigždžių“ savaitgalio pertraukos.

Bostono krepšininkai pataikė 48 procentus metimų (37 iš 77), o iš toli metė 29 procentų taiklumu (8 iš 28).

„Mes turime ir gerų momentų, tačiau dabar, deja, išgyvename labai sunkią atkarpą. Dabar reikia užsitikrinti, kad išliksime kartu kaip komanda“, – sakė Alas Horfordas, pelnęs 19 taškų.

Kitas ketverias rungtynes Bostono krepšininkai žais išvykoje. Ši serija bus pradėta prieš „Golden State Warriors“ ekipą, o baigsis mačais su „Los Angeles Lakers“ ir „Los Angeles Clippers“ komandomis.

„Celtics“: K.Irvingas 24 (9 atk. kam.), A.Horfordas 19, M.Smartas 18, J.Brownas 15.

„Rockets“: J.Hardenas 42 (6/18 trit.), E.Gordonas 32 (8/12 trit.), Ch.Paulas 15 (12 rez. perd.).