Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 09 30

JAV krepšininkės be didesnio vargo apgynė pasaulio čempionių vardą

Ispanijoje vykusiame pasaulio moterų krepšinio čempionate triumfavo JAV rinktinė. Titulą gynusios amerikietės finale be didesnio vargo 73:56 (20:15, 15:12, 26:11, 12:18) nugalėjo Australiją.
JAV – Australija
JAV – Australija / „Scanpix“ nuotr.

JAV dominavo nuo rungtynių pradžios, o australių pastangos vytis varžoves nedavė vaisių. Paskutinis kėlinys tapo formalumu – amerikiečių persvara jau buvo pernelyg didelė.

Australės sužaidė nerezultatyviausias rungtynes turnyre ir tenkinosi sidabro medaliais.

JAV rinktinei Britney Griner pelnė 15 taškų, Diana Taurasi – 13, Breanna Stewart – 10 taškų.

24-erių B.Stewart pripažinta naudingiausia čempionato žaidėja.

Australijos ekipoje išsiskyrė 10 taškų surinkusi Alanna Smith.

Amerikietės aukso medalius iškovojo trečią kartą iš eilės ir dešimtą kartą istorijoje.

Australės prieš ketverius metus buvo iškovojusios planetos pirmenybių bronzą, o vienintelį kartą čempionėmis tapo 2010 metais.

Beje, pirmą kartą nuo 1994 metų čempionato finale nežaidė nė viena Europos komanda.

Bronza atiteko turnyro šeimininkei, Europos čempionei Ispanijos rinktinei, kuri mažajame finale 67:60 nugalėjo Belgijos krepšininkes.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?