Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 12 01

Jonas Valančiūnas ir „Pelicans“ triuškino buvusį lietuvio klubą

Jonas Valančiūnas su „New Orleans Pelicans“ (13-8) komanda nesigailėjo buvusio savo klubo „Toronto Raptors“ (11-10). Įtikinamai didžiąją rungtynių dalį pirmavę „pelikanai“ pasiekė lengvą pergalę – 126:108 (40:29, 34:18, 28:31, 24:30).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / Scanpix/USA TODAY Sports nuotr.

Naujojo Orleano komanda spurtavo jau pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 40:29, o antrame ketvirtyje, kurį „Pelicans“ užbaigė spurtu 11:0, šeimininkai triuškino svečius net 74:47.

Nesugebėjo Kanados komanda atsitiesti ir po ilgosios pertraukos. Skirtumas tarp komandų išliko didžiulis didžiąją dalį laiko, vienu metu pasiekė net 31 tašką (94:63), o „Raptors“ sugebėjo kiek priartėti tik ketvirtajame kėlinyje, kai „Pelicans“ pranašumas ištirpo iki 11 taškų (113:102).

Vis tik tada Zionas Williamsonas, iš viso įmetęs 33 taškus, inicijavo spurtą 8:0, „pelikanai“ vėl atitrūko 19 taškų skirtumu ir įtikinamai laimėjo.

J.Valančiūnas šiose rungtynėse per 26 minutes pelnė 16 taškų (4/7 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tris kartus suklydo ir kartą prasižengė.

Lietuvis solidžiausiai pasirodė trečiame kėlinyje, kurio metu pelnė 7 taškus, o ketvirtame ketvirtyje, „Pelicans“ turint užtikrintą persvarą, uteniškis neberungtyniavo.

Antrą kartą iš eilės laimėję „pelikanai“ kyla aukštyn Vakarų konferencijoje – dabar jie užima trečiąją vietą, atsilikdami tik nuo „Phoenix Suns“ (15-6) ir „Denver Nuggets“ (14-7).

„Raptors“ Rytuose yra septinti.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 33 (12/15 dvit., 10 atk. kam.), Trey Murphy 26 (6/12 trit.), Jonas Valančiūnas 16 (13 atk. kam.), Dysonas Danielsas 14 (8 atk. kam., 9 rez. perd.), Herbas Jonesas 12.

„Raptors“: Gary Trentas 35 (6/11 trit.), Pascalis Siakamas 23 (6 atk. kam.), OG Anunoby 12.

Visi rezultatai:

„Cleveland Cavaliers“ (C.LeVertas 21) 113:85 „Philadelphia 76ers“ (J.Embiidas 19)

„Orlando Magic“ (F.Wagneris 22) 108:125 „Atlanta Hawks“ (T.Youngas 30)

„Boston Celtics“ (J.Tatumas 49) 134:121 „Miami Heat“ (B.Adebayo ir M.Strusas po 23)

„Brooklyn Nets“ (K.Durantas 39) 113:107 „Washington Wizards“ (K.Porzingis 27)

„New York Knicks“ (RJ Barrettas 26) 103:109 „Milwaukee Bucks“ (G.Antetokounmpo 37).

„Minnesota Timberwolves“ (A.Edwardsas 29) 109:101 „Memphis Grizzlies“ (J.Morantas 24)

„New Orleans Pelicans“ (Z.Williamsonas 33, ..., J.Valančiūnas 16) 126:108 „Toronto Raptors“ (G.Trentas 35)

„Oklahoma City Thunder“ (J.Williamsas 27) 119:111 „San Antonio Spurs“ (D.Vassellas 25)

„Denver Nuggets“ (J.Murray 26) 120:100 „Houston Rockets“ (K.Porteris 23)

„Phoenix Suns“ (D.Bookeris 51) 132:113 „Chicago Bulls“ (D.DeRozanas 27)

„Utah Jazz“ (J.Clarksonas 33) 125:112 „Los Angeles Clippers“ (J.Wallas 26)

„Sacramento Kings“ (H.Barnesas 22, ..., D.Sabonis 11) 137:114 „Indiana Pacers“ (J.Smithas ir B.Mathurinas po 22)

„Los Angeles Lakers“ (L.Jamesas 31) 128:109 „Portland Trail Blazers“ (J.Grantas 27)