Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 11 29

Jonas Valančiūnas su „Pelicans“ šventė dramatišką pergalę

Jonas Valančiūnas pernelyg nespindėjo, bet net ir be lietuviško žiburio „New Orleans Pelicans“ (12-8) rado kelią į pergalę 105:101 (34:26, 22:24, 25:24, 24:27) prieš „Oklahoma City Thunder“ (8-13).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

J.Valančiūnas per 20 minučių pelnė 8 taškus (3/5 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, 5 kartus suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Kai JV buvo aikštėje, varžovai pelnė 2 taškais daugiau nei „pelikanai“.

Zionas Williamsonas pelnė 23 taškus ir pakartojo karjeros rezultatyvių perdavimų rekordą – išdalino aštuonis. „Pelicans“ superžvaigždė pataikė ir į priekį komandą išvedusį dvitaškį su pražanga, likus žaisti 44 sekundėms.

Nugalėtojų gretose šiame mače nebuvo Brandono Ingramo ir C.J.McCollumo .

„Pelicans“ bandė stabdyti varžovų lyderį Shai'ų Gilgeous-Alexanderį, kuris suvertė net 31 tašką, pataikydamas 7 metimus iš 21. Daugiausiai žalos „Pelicans“ ekipai jis padarė prie baudų linijos, nuo kurios atakavo net 18 kartų, o pataikė – 16.

„Pelicans“ pirmavo 93:86, likus žaisti kiek daugiau nei 5 minutes, tačiau tuomet „Thunder“ smeigė du tritaškius paeiliui. Vėliau Oklahomos komanda dar vienu tolimu metimu įsiveržė ir į priekį, laikrodžiui ėmus skaičiuoti paskutinę rungtynių minutę.

Bet tuomet Z.Williamsonas smeigė dvitaškį su pražanga, Herbas Jonesas įtvirtino pergalę baudų metimais.

„Pelicans“ tai buvo šešta pergalė per aštuonerias pastarąsias rungtynes. Kitas susitikimas Naujojo Orleano komandos laukia trečiadienį, kai namuose bus priimamas „Toronto Raptors“.

„Pelicans“: Z.Williamsonas 23 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), T.Murphy 20, J.Alvarado 15, H.Jonesas 12, W.Hernangomezas 10 (9 atk. kam.), J.Valančiūnas 8 (10 atk. kam.).

„Thunder“: S.Gilgeous-Alexanderis 31, L.Dortas 14, A.Pokuševskis 11, J.Robinsonas-Earlas 10.