2021 04 29

Jonas Valančiūnas – rezultatyviausias, bet „Grizzlies“ – sutriuškinti

Jonas Valančiūnas buvo rezultatyviausias savo komandoje, tačiau „Memphis Grizzlies“ (31-30) ekipa namuose 109:130 (23:38, 23:36, 37:28, 26:28) krito prieš „Portland Trail Blazers“ (34-28).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“/AP nuotr.

JV aikštėje praleido 25 minutes, per kurias pelnė 19 taškų (7/11 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, kartą suklydo ir 3 kartus pažeidė taisykles.

Kai lietuvis buvo aikštėje, „Grizzlies“ pelnė 12 taškų mažiau nei svečiai.

CJ McCollumas nugalėtojams surinko 26 taškus, Normanas Powellas pridėjo 24, o „Blazers“ ši pergalė padėjo kiek tvirčiau pasijusti septintoje vietoje Vakarų konferencijoje.

Dabar „Trail Blazers“ lenkia „Grizzlies“ ir „San Antonio Spurs“ ekipas dviem pergalėmis.

46:74 per pertrauką atsiliko Memfio komanda, o trečiajame kėlinyje buvo pavykę persvarą sumažinti iki 17 taškų. Vis tik apie pergalę net pasvajoti „Grizzlies“ negalėjo.

Ketvirtojo kėlinio viduryje treneris Tayloras Jenkinsas išėmė pagrindinius žaidėjus ir leido pasižaisti atsarginiams.

Tai buvo trečias tarpusavio šių ekipų susitikimas per šešias dienas. Ir jei praėjusios dvejos rungtynės buvo apylygės ir pergalingos „grizliams“, tai šįkart pergalė iš rankų išslydo jau mačo pradžioje.

Kitas rungtynes „Grizzlies“ penktadienį žais prieš „Orlando Magic“ namuose.

„Grizzlies“: J.Valančiūnas 19 (6 atk. kam.), D.Brooksas 18, J.Jacksonas 13, J.Morantas 10 (8 rez. perd.).

„Trail Blazers“: C.McCollumas 26, N.Powellas 24, D.Lillardas 23, C.Anthony 18, J.Nurkičius 15 (9 atk. kam.).