2023 02 24

Jonas Valančiūnas su „Pelicans“ krito puikiai pažįstamoje Kanadoje

Praūžus NBA savaitgaliui ir kelioms poilsio dienoms, geriausi planetos krepšininkai grįžo į arenas. „New Orleans Pelicans“ ekipai ši pertrauka nepadėjo. Luizianos komanda 110:115 (19:23, 26:31, 32:38, 33:23) svečiuose nusileido „Toronto Raptors“ (29-31) krepšininkams.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Lietuvis ir vėl buvo vienas geriausių savo komandos gretose bei parketą paliko turėdamas dvigubą dublį – per 29 minutes surinko 12 taškų (4/8 dvitaškių, 4/6 baudų), atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, padarė 2 klaidas bei surinko 4 asmenines pražangas.

Tiesa, JV oponentas austras Jakobas Poeltlas žaidė dar įspūdingiau – per 30 minučių pelnė 21 tašką ir atkovojo 18 kamuolių.

„Raptors“ turėjo iniciatyvą savo rankose didžiąją rungtynių dalį. Po trijų kėlinių šeimininkų pranašumas siekė 15 taškų ir nors po to svečiai įjungė aukštesnę pavarą ir pradėjo artėti, lemiamas lūžis taip ir neįvyko.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo 26 taškus pelnęs Pascalis Siakamas.

„Pelicans“ komandoje su 36 taškais išsiskyrė Brandonas Ingramas.

„Pelicans“ pralaimėjo trečią mačą per keturis pastaruosius susitikimus ir Vakaruose užima aštuntą vietą.

Toronto komanda laimėjo trečią dvikovą iš eilės ir Rytuose žengia devinta.

„Raptors“: Pascalis Siakamas 26, Jakobas Poeltlas 21 (18 atk. kam.), Scottie Barnesas ir Gary Trentas – po 18, OG Anunoby 12.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 36, CJ McCollumas 23, Jonas Valančiūnas 12 (12 atk. kam.), Joshas Richardsonas 11.