Jonas Valančiūnas su „Pelicans“ triumfavo NBA krepšinio Mekoje

Jono Valančiūno „New Orleans Pelicans“ (35-24) legendinėje „Madison Square Garden“ arenoje šventė užtikrintą pergalę – 115:92 (26:19, 22:28, 26:20, 41:25) nugalėjo traumų išpjautą „New York Knicks“ ekipą.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“/AP nuotr.

J.Valančiūnas žaidė 23 minutes, per kurias pelnė 7 taškus (2/6 dvit., 3/4 baud. met.), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.

Lietuviui būnant aikštėje „Pelicans“ rūko į priekį 18 taškų skirtumu. Pagal šią statistiką Jonas buvo geriausias Naujojo Orleano komandos žaidėjas.

Trey Murphy nugalėtojams pelnė 26 taškus, Brandonas Ingramas pridėjo 24, Zionas Williamsonas – 21.

„Knicks“ ekipoje išsiskyrė Donte DiVincenzo, surinkęs 23 taškus, nuo suolo kilęs Bojanas Bogdanovičius pridūrė 20.

Šiose rungtynėse Niujorko ekipai negalėjo padėti traumas patyrę Jalenas Brunsonas, Isaiah Hartensteinas, Juliusas Randle'as, OG Anunoby ir Mitchellas Robinsonas.

Per pertrauką „Pelicans“ buvo priekyje vos vienu tašku (48:47), tačiau tuomet antroje rungtynių pusėje iškart truktelėjo į priekį 10:0, o J.Valančiūno dėjimas didino skirtumą iki 65:52.

„Knicks“ bandė muistytis, mažino skirtumą iki septynių taškų trečiajame kėlinyje, bet smarkiau pasispardyti nesugebėjo.

„Labai norėjome laimėti, – kalbėjo Z.Williamsonas. – Žmonės prisimena nugalėtojus. Tai buvo mano pirmos rungtynės „Madison Square Garden“ arenoje nuo COVID laikų. Niujorkas yra krepšinio Meka. Žaisti čia buvo nuostabu.“

Kitas rungtynes „Pelicans“ žais trečiadienį išvykoje prieš „Indiana Pacers“.

„Knicks“: D.DiVicenzo 23, B.Bogdanovičius 20, P.Achiuwa ir J.Hartas po 15, M.McBride'as 10.

„Pelicans“: T.Murphy 26, B.Ingramas 24, Z.Williamsonas 21, H.Jonesas 15.