2019 10 07

Jono Valančiūno bendražygis debiutavo ryškiai „Grizzlies“ gretose

Ja Morantas ilgai netampė „Memphis Grizzlies“ sirgalių kantrybės. 2-uoju NBA naujokų biržoje pasirinktas 20-metis talentas prasiveržimu pelnė pirmuosius savo taškus per NBA ikisezonines rungtynes, o be Jono Valančiūno žaidusi Memfio komanda nesunkiai susitvarkė su Haifos „Maccabi“.
Ja Morantas
Ja Morantas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Grizzlies“ treneriai nusprendė patausoti praėjusią savaitę čiurną nikstelėjusį J.Valančiūną, nujausdami lengvas rungtynes.

Taip ir buvo – Memfio krepšininkai 123:88 sutriuškino Izraelio komandą.

J.Morantas žaidė 18 minučių, pelnė 10 taškų (5/8 metimų) ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus, o taip pat dar atkovojo 3 kamuolius.

Jaunasis talentas parodė blyksnius, kokių „Grizzlies“ gali tikėtis ateinantį sezoną ir ateityje iš būsimos NBA žvaigždės.

Pirmojo kėlinio pabaigoje J.Morantas įsiminė dėjimu į krepšį, paskui pelnė dvitaškį kairiąja ranka, o kitoje atakoje surado komandos draugą, po kurio skirtumas tapo dviženklis (26:16).

Antrajame kėlinyje J.Morantas atliko kelis perdavimus iš eilės ir padėjo sukaupti dar didesnę persvarą.

Daugiausiai taškų „Grizzlies“ pelnė Jarenas Jacksonas Jr (19) ir Graysonas Allenas (18).

Haifos ekipai 31 tašką pelnė Jamesas Youngas, 13 surinko kitas buvęs NBA žaidėjas Norrisas Cole'as.

Kitose rungtynėse sekmadienį „Boston Celtics“ gretose debiutavo vasarą gautas Kemba Walkeris. Jis pelnė 12 taškų, o Bostono klubas 107:106 pranoko „Charlotte Hornets“, kuriai gynėjas atstovavo iki šiol.

Trečiajame mače „Los Angeles Clippers“ 127:87 sutriuškino Šanchajaus „Sharks“, kuriai Donatas Motiejūnas pelnė 29 taškus, atkovojo 13 kamuolių, bet suklydo 10 kartų.

Žaidimų industrijos profesionalus subūrusiems „Wargaming“ renginiams – prestižiniai tarptautiniai apdovanojimai
Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?