Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2019 03 04

Jono Valančiūno vakaras: R.Westbrooko blokas, nuostabi ataka ir apmaudus pralaimėjimas

Jonas Valančiūnas toliau stabiliai naudingai rungtyniauja naujojoje savo komandoje. Lietuvis surinko dvigubą dublį, tačiau „Memphis Grizzlies“ (25-40) 95:99 (28:25, 24:21, 23:21, 20:32) krito prieš „Oklahoma City Thunder“ (39-24) ekipą.
Jonas Valančiūnas ir DeMaras DeRozanas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

Dar nei viena komanda nebuvo pelniusi taškų pirmajame kėlinyje, o J.Valančiūnas pamėgino mesti atsilošęs, tačiau čia pasirodė Russellas Westbrookas nublokavęs „centro“ mėginimą.

Ketvirtojo kėlinio pirmosiomis minutėmis išvykoje žaidę Memfio krepšininkai dar pirmavo, kai J.Valančiūnas su Avery Bradley sukūrė puikią ataką. Komandos draugas iškišo perdavimą tarp varžovo kojų, o JV įkalė iš viršaus.

Iš viso starto penkete mačą pradėjęs J.Valančiūnas per 32 minutes pelnė 16 taškų (6/12 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 13 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 metimus, prarado 3 kamuolius ir 2 kartus prasižengė. Beje, jam būnant aikštėje „Grizzlies“ komanda pelnė 5 taškais daugiau nei varžovai.

Ketvirtajame kėlinyje pergalę Oklahomos ekipai atnešė R.Westbrookas. Gynėjas iš 22 savo taškų 12 surinko būtent per lemiamą 12 minučių atkarpą.

7 taškų deficitą „Thunder“ nukirpo per 7 minutes. Oklahomos krepšininkai nutraukė keturių iš eilės pralaimėjimų seriją.

Sekmadienio vakarą ant parketo vėl nepasirodė Paulas George'as, jis yra susižeidęs dešinį petį.

„Be Paulo, ypač puolime, pastaruoju metu susiduriame su iššūkiais. Bandau rasti būtų kaip išlaikyti vaikinus stabilius puolime“, – kalbėjo „Thunder“ treneris Billy Donovanas.

„Grizzlies“ vertėsi be savo aikštės generolo Mike'o Conley. Būtent jo trūkumą ketvirtajame kėlinyje išskyrė Memfio treneris J.B.Bickerstaffas.

„Thunder“: R.Westbrookas 22 (4/13 trit.), D.Schroderis 17 (12 atk. kam.), A.Naderis 15, J.Grantas ir S.Adamsas (22 atk. kam.) po 13.

„Grizzlies“: A.Bradley'us 27, D.Wrightas 17 (8 atk. kam.), J.Valančiūnas 16 (13 atk. kam.).

Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?