2020 08 19

Juodkalnietis 35 taškais pribloškė NBA favoritus

Nikola Vučevičius sužaidė vieną geriausių karjeros mačų, o jo vedamas „Orlando Magic“ klubas NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalio pirmosiose rungtynėse 122:110 įveikė reguliariojo čempionato nugalėtojus „Milwaukee Bucks“ krepšininkus.
Nikola Vučevičius pranoko Giannį Antetokounmpo.
Nikola Vučevičius pranoko Giannį Antetokounmpo. / „Scanpix“ nuotr.

N.Vučevičius pelnė 35 taškus ir atkovojo 14 kartų kamuolį per 36 minutes antradienį, kai „Magic“ šventė netikėtą pergalę NBA čempionato tęsinyje Orlande.

Juodkalnijos 29 metų 213 cm ūgio vidurio puolėjas pataikė net 5 tritaškius iš 8, prisidėjęs prie 16-os Orlando ekipos tolimų metimų.

Terrence'as Rossas pelnė nugalėtojams 18 taškų, o Gary Clarkas ir Markelle Fultzas pridėjo po 15 taškų „Magic“. Evanas Fournier įsibėgėjo ketvirtajame kėlinyje – prancūzas iš viso pelnė 9 taškus ir 5 rezultatyvius perdavimus.

„Bucks“ lyderis Giannis Antetokounmpo irgi žaidė galingai – pelnė 31 tašką, atkovojo 17 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus, bet jis nepelnė iš žaidimo nė taško per paskutines 11 mačo minučių.

Pirmo titulo nuo 1971 siekiančios Milvokio komandos Graikijos krepšinio žvaigždė neišgelbėjo mače prieš kovingus Orlando krepšininkus, kuriuos reguliariajame čempionate Milvokio klubas buvo įveikęs keturis kartus vidutiniškai 17 taškų skirtumu.

Antrasis serijos iki keturių pergalių mačas vyks ketvirtadienį.