2019 05 20

K.Leonardas grąžino intrigą: po dviejų pratęsimų – „Raptors“ pergalė

Kawhi Leonardas surengė fantastišką pasirodymą, o jo vedama „Toronto Raptors“ NBA Rytų konferencijos finale grąžino intrigą. Kanados ekipa namuose po dviejų pratęsimų 118:112 (30:21, 28:30, 19:24, 19:21, 7:7, 15:9) sugebėjo pranokti „Milwaukee Bucks“. Serijoje iki keturių pergalių 2-1 pirmauja Viskonsino ekipa.
Kawhi Leonardas
Kawhi Leonardas / „Scanpix“ nuotr.

„Dinozaurai“ vaikščiojo ant labai pavojingos atbrailos ir suklupę trečią sykį, ko gero, viltis apie NBA superfinalą būtų galėję atidėti dar bent metams, tačiau šį sezoną papildęs K.Leonardas vien per antrą patęsimą pelnė 8 taškus ir „Raptors“ išgyveno.

Toronto ekipos lyderis žaidė 52 minutes – ilgiausiai per vieną mačą savo karjeroje.

Jis pelnė 36 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

K.Leonardo perimtas kamuolys priešpaskutinę minutę nulėmė ir dvikovos baigtį. Po šio epizodo jis įdėjo kamuolį į krepšį, padidino „Raptors“ pranašumą iki 3 taškų ir privertė varžovus skubėti.

Likus kiek daugiau nei pusei minutės K.Leonardas vėl įmetė agresyviai prasiveržęs link krepšio. Persvara padidėjo iki 4 taškų ir išsigelbėti „Bucks“ jau nespėjo.

Milvokio ekipos atakose šį kartą blankokas buvo Giannis Antetokounmpo. Graikas per 45 minutes pelnė 12 taškų ir padarė net 8 klaidas. Visgi jis atkovojo net 23 kamuolius, taip pagerindamas savo karjeros rekordą. Maža to, atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Ketvirtosios serijos rungtynės naktį iš antradienio į trečiadienį vėl vyks Toronte.

„Raptors“: Kawhi Leonardas 36 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), Pascalis Siakamas 25 (11 atk. kam.), Normanas Powellas 19, Marcas Gasolis 16 (12 atk. kam., 7 rez. perd.), Kyle’as Lowry 11 (5 rez. perd.).

„Bucks“: George’as Hillas 24 (7 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas 20, Brookas Lopezas 16, Giannis Antetkounmpo 12 (23 atk. kam., 7 rez. perd., 8 kld.), Ericas Bledsoe 11, Nikola Mirotičius 10.