2022 03 26

K.Thompsono tritaškių fiesta neišgelbėjo – „kariai“ patyrė dar vieną nesėkmę

Viena Vakarų konferencijos favoričių „Golden State Warriors“ (48-25) ekipa pastaruoju metu išgyvena sunkų laikotarpį. Steve'o Kerro auklėtiniams prieš keletą dienų buvo pavykę trumpam ištrūkti iš nesėkmių liūno, tačiau viešnagė Atlantoje jiems ir vėl tapo nesėkminga. Svečiai rungtynes „Atlanta Hawks“ (37-37) krepšininkams pralaimėjo rezultatu 110:121 (42:36, 25:33, 16:32, 27:20).
Klay Thompsonas
Klay Thompsonas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Lemiamu šiose rungtynėse tapo trečiasis kėlinys, kurį „Hawks“ laimėjo dvigubai (32:16), tačiau svečių problemos pradėjo ryškėti dar prieš pertrauką, kuomet per dvi minutes jie iššvaistė devynių taškų pranašumą.

Bendrai spurtą, inicijuotą antrajame ir trečiajame ketvirčiuose, „vanagai“ laimėjo net 43:16 ir tokiu būdu pasidėjo tvirtus pamatus pergalei.

„Warriors“ ekipos neišgelbėjo net ir vienas geriausių Klay Thompsono sezono pasirodymų. Vienas iš splash brolių sumetė net 37 taškus, pataikydamas 9 tritaškius iš 16, o taip pat pridėjo 7 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.

Iki asmeninio sezono rezultatyvumo rekordo snaiperiui pritrūko dviejų taškų, o devyni taiklūs tolimi metimai kol kas yra geriausias K.Thompsono šių metų pasiekimas.

Ouklando ekipai tai buvo jau ketvirtoji nesėkmė per pastaruosius penkis mačus. Nors komanda sulaukė po traumos sugrįžusio Draymondo Greeno, „kariams“ ir toliau negali padėti kiti svarbūs krepšininkai – reguliariajame sezone tikrai nebežais Stephenas Curry, jau net 20 rungtynių iš eilės praleido Andre Igoudala, o ekipos talentas Jamesas Wisemanas šiemet apskritai nebežais.

Tiesa, „Warriors“ artimiausius persekiotojus Vakaruose lenkia trimis pergalėmis ir turi gerus šansus finišuoti trečioje pozicijoje.

Nugalėtojų gretose nesustabdomai rungtyniavo Trae Youngas, pelnęs net 33 taškus ir išskirstęs 15 rezultatyvių perdavimų.

Atlantos ekipa Rytuose yra 10-ta ir greičiausiai pateks į NBA įkrintamąsias, tačiau per likusius mačus dar stengsis pagerinti savo pozicijas – iki aštuntojo laiptelio juos skiria vos viena pergalė.

„Atlanta Hawks“: Trae Youngas 33 (15 rez. perd.), Danilo Gallinari 25, Kevinas Huerteris 20, Clintas Capela 19 (13 atk. kam.), De'Andre Hunteris 11.

„Golden State Warriors“: Klay Thompsonas 37 (9/16 trit., 7 atk. kam.), Jordanas Poole'as 24 (10 rez. perd.), Gary Paytonas II 14.

Kiti penktadienio rezultatai:

„Charlotte Hornets“ – „Utah Jazz“ 107:101 (M.Bridgesas 26 / D.Mitchellas 26);

„Detroit Pistons“ – „Washington Wizards“ 97:100 (M.Bagley III 25 / K.Porzingis 30);

„Miami Heat“ – „New York Knicks“ 103:111 (J.Butleris 30 / I.Quickley 23);

„Minnesota Timberwolves“ – „Dallas Mavericks“ 116:95 (K-A.Townsas 20 / L.Dončičius 24);

„Portland Trail Blazers“ – „Houston Rockets“ 106:125 (T.Watfordas 19 / J.Greenas 23);

„Los Angeles Clippers“ – „Philadelphia 76ers“ 97:122 (A.Coffey 21 / J.Hardenas 29).