2021 12 25

Kalėdinio NBA maratono starte – trigubas dublis ir kosminis „Knicks“ puolėjo dėjimas

Nuviliančiai sezoną pradėję „New York Knicks“ (15-18) nuotaikas savo sirgaliams praskaidrino bent jau per Kalėdas. Juliuso Randle'o ir Kembos Walkerio vedama Niujorko komanda pirmose kalėdinio NBA maratono rungtynėse 101:87 nugalėjo „Atlanta Hawks“ (15-17).
Patenkinti „Knicks“ krepšininkai
Patenkinti „Knicks“ krepšininkai / „Scanpix“/AP nuotr.

„Madison Square Garden“ arenos šeimininkai į priekį šovė jau pirmosiomis minutėmis, kai atitrūko 19:3.

„Hawks“ buvo priartėję iki 5 taškų antrame ketvirtyje, bet „Knicks“ išlaikė mačo kontrolę visas 48 minutes ir įtikinamai laimėjo.

„Knicks“ link pergalės vedė vėl puikiai rungtyniavęs Kemba Walkeris.

31-erių gynėjas šį sezoną kuriam laikui „Knicks“ trenerio Tomo Thibodeau sprendimu net buvo iškritęs iš komandos rotacijos, bet Niujorko klubą užklupus koronavirusui, Kemba grįžo ir demonstruoja fantastišką žaidimą.

Per pastarąsias trejas rungtynes jis surinko 29, 21 ir 44 taškus, o šį kartą blykstelėjo vos trečiuoju karjeros trigubu dubliu.

K.Walkeris per 39 minutes pelnė 10 taškų (1/3 dvit., 2/9 trit., 2/2 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Tai pirmas jo trigubas dublis nuo 2014 metų. Kemba tapo ir pirmuoju „Knicks“ žaidėju, trigubą dublį surinkusiu per rungtynės Kalėdų dieną.

Niujorko krepšininkai šiose rungtynėse daugiau nei pusę taškų pelnė tritaškiais – jų pataikė net 20 iš 47.

Įspūdingai kalėdines rungtynes pažymėjo ir „Knicks“ puolėjas Obi Toppinas. Tik prieš kelias dienas nuo koronaviruso pasveikęs krepšininkas pabaigoje pabėgo į greitą ataką ir įkrovė į krepšį prieš tai kamuolį prakišęs sau tarp kojų.

„Hawks“ šiose rungtynėse neturėjo į COVID-19 protokolus įtrauktų Trae Youngo, Lou Williamso, Kevino Huerterio ir Danilo Gallinari bei traumuoto Deandre Hunterio.

„Knicks“ dėl koronaviruso neturėjo Nerlenso Noelio, Kevino Knoxo ir Immanuelio Quickley, dėl traumos – Derricko Rose'o.

„Hawks“ ir „Knicks“ po šių rungtynių žengia įkandin Rytų konferencijoje – šios komandos užima 11 ir 12 vietas.

Pirmąją Kalėdų dieną NBA bus sužaistos dar ketverios rungtynės.

„Knicks“: Julius Randle'as 25 (6/9 trit., 12 atk. kam.), Evanas Fournier ir Quentinas Grimesas (5/12 trit.) po 15, Obi Toppinas 11, Kemba Walkeris 10 (10 atk. kam., 11 rez. perd.).

„Hawks“: Johnas Collinsas (7 atk. kam.) ir Delonas Wrightas po 20, Camas Reddishas 10.