Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
2023 04 30

Kanadiečio užkurti „Nuggets“ prašvilpė pro „Suns“ pusfinalio starte

Daugelį intrigavęs NBA Vakarų konferencijos pusfinalis pirmosiose rungtynėse intrigos pašykštėjo. „Denver Nuggets“ pirmajame susitikime įtikinamai 125:107 (31:32, 37:19, 26:30, 31:26) nugalėjo „Phoenix Suns“ krepšininkus.

Taškas į tašką komandos žaidė tik kiek ilgiau nei kėlinį, o antrajame ketvirtyje sužaidus kiek daugiau nei dvi minutes „saulės“ dar pirmavo 39:38. Bet tai buvo paskutinis kartas, kai priekyje buvo svečiai iš Finikso.

Fantastiškai puolime žaidę „Nuggets“ kėlinį užbaigė atkarpa 30:12 ir įpusėjus susitikimui jau užtikrintai pirmavo – 68:51.

Antroje rungtynių pusėje „Suns“ nė karto nesugebėjo skirtumo sušvelninti iki vienženklio, o geriausias bandymas vytis varžovus buvo atliktas ketvirto kėlinio pirmoje pusėje, kai komandas teskyrė 10 taškų (92:102).

Bet tada taikliais metimais prapliupo „Nuggets“ kanadietis Jamalas Murray. Gynėjas sėkmingai puolė ir pozicinėse atakose, ir greituose išpuoliuose, pelnė 8 taškus iš eilės ir inspiravo Denverio spurtą 14:0, po kurio šeimininkai triuškino „Suns“ 120:95 ir įtvirtino savo pergalę.

Nugalėtojų gretose spindėjęs J.Murray pelnė 34 taškus (7/14 dvit., 6/10 trit., 2/2 baud.), atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir nustelbė kitas šių rungtynių žvaigždes – komandos draugą Nikolą Jokičių bei oponentus Keviną Durantą ir Deviną Bookerį.

„Toliau darysime tai, ką darome ir įrodinėsime, kad daugelis klysta“, – po pergalės sakė J.Murray, kurio komanda reguliariajame sezone užėmė pirmąją vietą Vakarų konferencijoje, tačiau nebuvo laikoma favorite prieš seriją su „Suns“.

„Nuggets“ šiose rungtynėse pataikė net 16 tritaškių iš 37, kai „Suns“ – tik 7 iš 23. Be to, Denveris beveik perpus rečiau klydo (9 klaidos prieš 16). Finikso komandos negelbėjo net ir įtikinamai laimėta kova dėl kamuolių (49:38).

Antrąsias serijos rungtynes komandos vėl žais Denveryje naktį iš pirmadienio į antradienį, o vėliau persikels į Finiksą.

„Nuggets“: Jamalas Murray 34 (7/14 dvit., 6/10 trit., 9 rez. perd.), Nikola Jokičius 24 (8/19 dvit., 19 atk. kam., 5 rez. perd.), Aaronas Gordonas 23 (9/13 metimai, 6 atk. kam.), Bruce'as Brownas 14 (7/10 dvit.), Michaelas Porteris 11, Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 10.

„Suns“: Kevinas Durantas 29 (11/16 dvit., 14 atk. kam., 7 kld.), Devinas Bookeris 27 (10/18 dvit., 8 rez. perd.), Deandre Aytonas 14 (7/11 dvit., 7 atk. kam.), Chrisas Paulas 11 (5 rez. perd.).

Pastatus įdomiais daro ne tik fasadai: kodėl svarbu, kad jie galėtų pasakoti istorijas?
Gal pats metas dalyvauti „Saulėlydžio“ sagos maratone? Visos dalys jau „Telia Play“ platformoje
Parama gamtai gali būti ir tvaresnė, ir stilinga: „Lidl“ ir Lietuvos jūrų muziejus pristato unikalią suvenyrų kolekciją
Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Užsisakykite
15min naujienlaiškius