Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 11 06

„Kings“ triumfas Floridoje: žvėriškas D.Sabonis, pratęsimas ir pergalingas metimas nuo vidurio

Domantas Sabonis surengė puikų pasirodymą, o jo vedamas „Sacramento Kings“ (3-5) pradėjo ropštis iš NBA lentelės dugno. Kalifornijos komanda svečiuose 126:123 (25:33, 22:32, 36:12, 23:29) palaužė „Orlando Magic“ (2-8) krepšininkus.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

D.Sabonis buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių ir per 38 minutes pelnė 25 taškus (10/13 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 5/12 baudų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išrašė bloką, padarė 2 klaidas ir gavo 4 pražangas.

Tai buvo rezultatyviausias Domanto mačas šį sezoną.

Visgi mačo didvyriu tapo „Kings“ lyderis De'Aaronas Foxas, pataikęs įspūdingą metimą aidint sirenai nuo aikštės vidurio.

Prieš tai likus 2,5 sek. Chuma Okeke buvo išlyginęs rezultatą ir atrodė, kad komandoms teks žaisti dar vieną pratęsimą.

Pagrindinio rungtynių laiko pabaigoje daugiau šansų laimėti turėjo šeimininkai, bet tada „Kings“ surengė rezultatyvią ataką, kurios metu D.Sabonis puikiai asistavo tam pačiam D.Foxui ir svečiai rezultatą išlygino.

Įdomu, tai kad prasidėjus antrai rungtynių pusei, Sakraento komanda turėjo net 20 taškų deficitą, bet tuomet smogė atkarpa 36:10 ir sugrįžo į lenktynes dėl pergalės.

„Magic“: Paolo Banchero 33 (16 atk. kam., 4 rez. perd.), Franzas Wagneris 31, Bolas Bolas 23, Wendellas Carteris 17.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 37, Domantas Sabonis 25 (11 atk. kam., 6 rez. perd.), Malikas Monkas ir Trey Lylesas – po 15, Kevinas Huerteris ir Harrisonas Barnesas – po 9.