2022 02 01

Kosminį kėlinį sužaidęs S.Curry pratęsė „Warriors“ pergalių seriją

Viena šio sezono lyderių „Golden State Warriors“ (38-13) ekipa ketvirtajame kėlinyje dar turėjo vargo su autsaidere „Houston Rockets“ (14-36) komanda, bet geriausią karjeros kėlinį sužaidęs Stephenas Curry pasirūpino, kad „karių“ pergalių serija nenutrūktų.
Stephenas Curry
Stephenas Curry / „Scanpix“/AP nuotr.

S.Curry per lemiamą kėlinį dūrė 4 tritaškius ir iš viso vienas pats surinko 21 tašką, o „Warriors“ išsivežė pergalę 122:108 (23:25, 38:27, 26:26, 35:30), nors likus žaisti 5 minutes dar pirmavo tik 4 taškais (108:104).

Lemiamu metu puolime užsiliepsnojęs S.Curry ketvirtajame kėlinyje pelnė daugiau nei pusę visų savo taškų – 21 iš 40.

„Warriors“ tai buvo šešta pergalė iš eilės, o „Rockets“ savo arenoje pralaimėjo 11 sykį paeiliui.

„Rockets“: Christianas Woodas 24 (13 atk. kam., 6 klaidos), Kevinas Porteris 17 (11 rez. perd.), Joshas Christopheris 13, Ericas Gordonas 12 (2/10 trit.), Garrisonas Mathewsas 11, Jalenas Greenas ir Jae‘Seanas Tate‘as – po 10.

„Warriors“: Stephenas Curry 40 (9 rez. perd., 7/14 trit.), Andrew Wigginsas 23, Klay Thompsonas 14 (1/8 trit.), Mosesas Moody 11, Juanas Toscano-Andersonas 10, Gary Paytonas 8, Kevonas Looney 7 (14 atk. kam.).

Kiti NBA rezultatai:

„Cleveland Cavaliers“ – „New Orleans Pelicans“ 93:90

„Indiana Pacers“ – „Los Angeles Clippers“ 122:116 (Domantas Sabonis nežaidė, nes užsikrėtė koronavirusu)

„Philadelphia 76ers“ – „Memphis Grizzlies“ 122:119 (po pratęsimo)

„Atlanta Hawks“ – „Toronto Raptors“ 100:106

„Boston Celtics“ – „Miami Heat“ 122:92

„New York Knicks“ – „Sacramento Kings“ 116:96

„Oklahoma City Thunder“ – „Portland Trail Blazers“ 98:81