Kovotojo pavyzdys: „Heat“ lyderis tris kėlinius žaidė patyręs kelio raiščių traumą

Jimmy Butleris per sukąstus dantis vedė „Miami Heat“ ekipą NBA įkrintamųjų starte.

Kovingumu pasižymintis 34-erių amerikietis tris kėlinius žaidė susižeidęs šoninius kelio raiščius.

Kaip praneša „The Athletic“ žurnalistas Shamsas Charania, dėl šios traumos J.Butleris iš rikiuotės turėtų iškristi bent kelioms savaitėms.

Tai – didžiulis nuostolis „Heat“ klubui, kurio naktį į šeštadienį laukia lemiamas NBA įkrintamųjų mūšis su Artūro Karnišovo vadovaujamu „Chicago Bulls“ klubu.

Tik pergalę iškovojęs klubas pateks į NBA atkrintamąsias, o Rytų konferencijos ketvirtfinalyje stos į akistatą su reguliariojo sezono nugalėtojais „Boston Celtics“ krepšininkais.

Nesėkmę „Heat“ ir „Bulls“ mače patirsiančiai ekipai sezonas baigsis.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Jimmy Butleris

Per skausmus žaidęs J.Butleris ir Majamio klubas buvo labai arti to, kad išvengtų lemiamo įkrintamųjų mūšio. „Heat“ vos vienu tašku 104:105 nusileido „Philadelphia 76ers“ ekipai.

Šiose rungtynėse beveik 40 minučių žaidęs J.Butleris pelnė 19 taškų ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Šiame sezone „Heat“ lyderio statistika siekia 20,7 taško, 5,3 atkovoto kamuolio ir 5 rezultatyvius perdavimus.