L.Dončičiaus tritaškius neutralizavę „karaliai“ iškovojo pergalę Dalase

Luka Dončičiaus taikiklis nusimušė, tad „Sacramento Kings“ (26-18) su Domantu Saboniu išvykoje įveikė „Dallas Mavericks“ (25-21) – 120:115 (29:25, 34:24, 31:26, 26:40).

Tai trečioji „Kings“ pergalė iš eilės, o „Mavericks“ patyrė ketvirtą pralaimėjimą per pastarąsias penkerias rungtynes.

Tiesa, „Mavs“ trečiame mače iš eilės vertėsi be traumuoto Kyrie'o Irvingo.

Ketvirtajame kėlinyje „Kings“ turėjo 23 taškų persvarą, tačiau šeimininkai dar bandė kilti į šturmą ir likus keliomis minutėms komandas jau teskyrė šeši taškai (114:108). Vis dėlto De'Aarono Foxo taškai „Kings“ ekipai leido išlaikyti atstumą ir nukeliauti iki pergalės.

„Kings“ laimėjo abu šio sezono tarpusavio mačus.

D.Sabonis per 36 minutes pelnė 17 taškų (6/9 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo net 6 kartus ir rungtynes baigė išnaudojęs pražangų limitą.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Domantas Sabonis

Po rungtynių, kuriose pelnė 73 taškus, L.Dončičius šįkart atakavo kukliau – pataikė vos vieną tritaškį iš devynių ir surinko 28 taškus (8/17 dvit., 1/9 trit., 9/12 baud.).

Tiesa, atkovojo 10 kamuolių ir atliko net 17 rezultatyvių perdavimų.

30 taškų ribos Luka nepasiekė po septynerių tokių rungtynių serijos.

„Mavericks“: Luka Dončičius 28 (10 atk. kam., 17 rez. perd.), Grantas Williamsas 27, Timas Hardaway 19, Derekas Lively II 13.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 34, Harrisonas Barnesas 20, Kevinas Huerteris 18, Domantas Sabonis 17, Keeganas Murray 15.