2022 03 02

L.Dončičius akistatoje su L.Jamesu – įspūdingas slovėno skrydis ir pergalė

Luka Dončičius pasirodė puikiai, o dvikovoje prieš LeBroną Jamesą šventė pergalę – „Dallas Mavericks“ (37-25) ekipa išvykoje 109:104 (30:25, 41:31, 14:31, 24:17) nugalėjo „Los Angeles Lakers“ (27-34).
Luka Dončičius
Luka Dončičius / „Scanpix“ nuotr.

Iš viso L.Dončičius pelnė 25 taškus, iš kurių septynis surinko ketvirtajame kėlinyje. Jalenas Brnsonas pridėjo 22 taškus, Dorianas Finney-Smithas – 16 taškų ir 9 atkovotus kamuolius.

„Laikėmės kartu ir gerai vykdėme planą, žaidėme savo rungtynes, – sakė L.Dončičius. – Mano mentalitetas toks, kad reikia uždaryti rungtynes su geriausiu įmanomu metimu.“

Pasižymėjo Slovėnijos krepšinio superžvaigždė ir nuostabiu dėjimu per varžovą Dwightą Howardą.

„Susitrenkiau galvą į lanką. Nekalbėkime apie tai. Pasimėgaukime“, – juokėsi Luka.

Tai buvo jau aštuntoji „Mavs“ pergalė per 10 rungtynių, tačiau labai nelengva.

Dalaso komanda atsiliko 94:100, likus žaisti 7 minutes, tačiau tuomet 11 taškų be atsako leido perlaužti mačą.

„Per pertrauką žaidėjams pasakėm, kad varžovai sugrįš, kad ateis LeBronas. Trečiajame kėlinyje LeBronas sukūrė šou, tačiau nepraradome savo linijos“, – džiaugėsi „Mavs“ treneris Jasonas Kiddas.

Pralaimėjusiems L.Jamesas pelnė 26 taškus, Carmelo Anthony pridėjo 20, bet tai buvo jau šeštas „Lakers“ pralaimėjimas per septynerias rungtynes.

Per paskutines daugiau nei septynias minutes į „Mavs“ krepšį „Lakers“ pelnė tik 4 taškelius.

„Lakers“: L.Jamesas 26 (12 atk. kam.), C.Anthony 20, M.Monkas 17, R.Westbrookas 12, S.Johnsonas 11.

„Mavericks“: L.Dončičius 25 (8 atk. kam., 6 kl.), J.Brunsonas 22, D.Finney-Smithas 16, S.Dinwiddie 14, D.Powellas 13.