2023 12 28

L.Dončičius nėrėsi iš kailio, bet „Mavericks“ krito išbarstę didžiulę persvarą

„Dallas Mavericks“ (18-13) krepšininkai patyrė skausmingą pralaimėjimą savų sirgalių akivaizdoje.
Luka Dončičius
Luka Dončičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Luka Dončičius kūrė magišką šou – išrašė perdavimą nežiūrėdamas laisvam komandos draugui, o „Mavs“ antrajame kėlinyje triuškino varžovus net 20 taškų skirtumu (50:30).

Tačiau pergalę 113:110 (27:38, 27:30, 28:21, 31:20) galiausiai šventė be sergančio lyderio Donovano Mitchello rungtyniaujanti „Cleveland Cavaliers“ (18-13).

Svečiai išlipo iš didžiulės duobės, o lemiamą spurtą surengė ketvirtajame kėlinyje, kuomet penkias minutes neleido „Mavericks“ pelnyti nė taško ir 9 taškų deficitą pavertė persvara 111:105.

Dalaso ekipa galiausiai dar turėjo galimybę išplėšti pratęsimą, bet Setho Curry tritaškį blokavo Maxas Strusas.

„Mavericks“ neišgelbėjo dar vienas puikus L.Dončičiaus pasirodymas puolime. Slovėnas pelnė 39 taškus (11/19 dvit., 3/10 trit., 8/10 baud.), sugriebė 7 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, bet ir suklydo 5 kartus.

Dalaso ekipoje jau 10-ąsias rungtynes dėl traumos praleido kita komandos žvaigždė Kyrie Irvingas. Nuo suolo kilęs S.Curry įmetė 19 taškų (5/9 trit.).

„Cavs“ gretose išsiskyrė 29 taškus (6/11 trit.) pelnęs Caris LeVertas, pridėjęs 7 rezultatyvius perdavimus.

Jarrettas Allenas pelnė 24 taškus ir sugriebė net 23 kamuolius, dar atlikdamas ir 6 rezultatyvius perdavimus. Isaaco Okoro sąskaitoje – 22 taškai (4/7 trit.).