2022 02 06

L.Jamesas įspūdingai sugrįžo į aikštę

Kelio traumą išsigydęs LeBronas Jamesas sugrįžo į rikiuotę ir padėjo „Los Angeles Lakers“ (26-28) ekipai namuose 122:115 (29:42, 27:29, 31:13, 24:27) įveikti „New York Knicks“ (24-29).
LeBronas Jamesas
LeBronas Jamesas / „Scanpix“ nuotr.

Lygos „Karalius“ nebuvo žaidęs nuo sausio 26-osios.

Aikštėje jis praleido 39 minutes, per kurias pelnė 29 taškus (11/17 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 13 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir 3 kartus suklydo.

Likus minutei iki ketvirtojo kėlinio pabaigos šeimininkai pirmavo 7 taškais, bet svečiai netikėtai sugebėjo atkurti intrigą.

Taiklūs Evano Fournier, RJ Barretto tritaškiai padėjo svečiams išlyginti rezultatą (111:111) ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Visgi jo metu „Lakers“ kirto atkarpa 7:0 ir taškai buvo sudėti.

L.Jamesui geriausiai talkino Anthony Davisas, per 41 minutę pelnęs 28 taškus ir atkovojęs net 17 kamuolių.

„Lakers“: LeBronas Jamesas (13 atk. kam., 10 rez. perd.) ir Malikas Monkas – po 29, Anthony Davisas 28 (17 atk. kam.), Trevoras Ariza 11.

„Knicks“: RJ Barrettas 36 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Juliusas Randle'as 32 (16 atk. kam., 7 rez. perd.), Evanas Fournier 15, Alecas Burksas 12.