2015 10 20

„Lakers“ pergalę atnešė fantastiškas dėjimas paskutinėmis sekundėmis

Taip laimėti paskutinėmis sekundėmis dar reikia sugebėti. „Los Angeles Lakers“ puolėjas Ryanas Kelley likus žaisti 2 sek. fantastiškai sugrūdo kamuolį į krepšį per „Portland Trail Blazers“ vidurio puolėją Noah Vonleh ir išplėšė pergalę 104:102 (21:22, 26:22, 25:27, 32:28).

24 metų 211 cm ūgio krepšininkas likus žaisti 4,8 sek. priėmė kamuolį prie trijų taškų linijos ir, atrodė, buvo pasirengęs sugrąžinti jį Jabari Brownui į rankas. Tačiau apgavęs ir žiūrovus, ir „Trail Blazers“ gynėjus, amerikietis skuodė krepšio link ir efektingu dėjimu užbaigė ataką.

Sužavėti žiūrovai pakilo iš savo vietų ir stebėjo, kaip aikštės viduryje triumfuoja „Lakers“ atsarginių suolas. Krepšininkai negalėjo atsistebėti fantastiška R.Kelly atakos pabaiga.

„Trail Blazers“ suskubo prašyti minutės pertraukėlės, bet per porą sekundžių nebeišsigelbėjo.

Rungtynių didvyriu tapęs R.Kelly per 12 minučių pasižymėjo 9 taškais. Jordanas Clarksonas surinko 17, D'Angelo Russellas ir Nickas Youngas pridėjo po 12 taškų.

Labai nepasisekė „Lakers“ puolėjui Jonathanui Holmesui. Vos minutę aikštėje išbuvęs krepšininkas išsinarino petį, kai ant jo užgriuvo varžovas.

„Blazers“ ekipai Damianas Lillardas pelnė 20, Maurice'as Harklessas – 15, C.J.McCollumas ir Allenas Crabbe'as – po 10 taškų.

„Lakers“ vertėsi be Kobe Bryanto, kuris dėl kairės kojos sumušimo nežaidė jau antrajame susitikime iš eilės.

NBA draugiškų rungtynių rezultatai (spalio 19 d.)

• „Chicago Bulls“ – „Charlotte Hornets“ 86:94
  • „Dallas Mavericks“ – „Cleveland Cavaliers“ 97:103
  • „Brooklyn Nets“ – „Boston Celtics“ 105:111
  • „New Orleans Pelicans“ – „Houston Rockets“ 100:120
  • „Portland Trail Blazers“ – „Los Angeles Lakers“ 102:104