2022 02 28

Los Andžele – J.Valančiūno komandos dominavimas ir švilpimas prieš „Lakers“

Jonas Valančiūnas su „New Orleans Pelicans“ (25-36) tiesiog dominavo „Los Angeles Lakers“ (27-33) šventovėje – 123:95 (24:20, 27:20, 44:25, 28:30).
Jonas Valančiūnas gynyboje prieš LeBroną Jamesą
Jonas Valančiūnas gynyboje prieš LeBroną Jamesą / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Lietuvis prie pergalės prisidėjo dvigubu dubliu. J.Valančiūnas per 28 minutes įmetė 19 taškų (6/8 dvit., 1/2 trit., 4/7 baud.), atkovojo 10 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tris sykius suklydo ir keturis prasižengė.

Lietuvio komanda jau ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo dviženklę persvarą (51:40), o triuškinti varžovus ėmėsi trečiajame kėlinyje.

Net 44 taškus per jį pelnę „pelikanai“ vienu metu spurtavo 12:0, o po trijų ketvirčių pirmavo net 95:65.

Tokiu įvykių posūkiu neapsikentė ir „Lakers“ sirgaliai, ir savininkė Jeannie Buss. Pastaroji paliko „Crypto.com“ areną dar nesibaigus trečiajam ketvirčiui.

Savo ruožtu „Lakers“ sirgaliai nušvilpė savo komandos pasirodymą.

Gerai „ežerinių“ žaidimą iliustravo ir DeAndre Jordano perdavimas į tribūnas trečiajame kėlinyje.

Antrą pralaimėjimą iš eilės po „All-Star“ pertraukos patyrę „Lakers“ Vakarų konferencijoje užima tik devintą vietą. Dėl traumos žaisti negali Anthony Davisas, o buvusi šio žaidėjo ekipa „Pelicans“ ir „Portland Trail Blazers“ nuo Los Andželo klubo jau atsilieka tik dviem pergalėmis.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 32 (12/19 dvit., 7 kld.), Russellas Westbrookas 16 (7 kld.), Carmelo Anthony 13.

„Pelicans“: CJ McCollumas 22 (8 rez. perd.), Brandonas Ingramas (8 rez. perd.) ir Jonas Valančiūnas (10 atk. kam.) po 19, Devonte' Grahamas 12, Herbas Jonesas ir Jaxsonas Hayesas (9 atk. kam.) po 11.