2016 04 28

M.Jordano klubas smogė „Heat“, „Blazers“ pasinaudojo „Clippers“ netektimis

Michaelo Jordano valdoma „Charlotte Hornets“ ekipa Majamyje nugalėjo „Heat“ ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 3:2. Tokiu pačiu rezultatu „Blazers“ pirmauja prieš „Clippers“.
„Heat“ – „Hornets“
„Heat“ – „Hornets“ / „Scanpix“ nuotr.

„Miami Heat“ – „Charlotte Hornets“ 88:90 (25:28, 22:21, 24:16, 17:25), serija 2:3

Courtney Lee tritaškis, likus žaisti 25,2 sek., nulėmė šių rungtynių baigtį. Šarlotės ekipa pirmajame atkrintamųjų varžybų rate lenkia Majamio krepšininkus.

„Hornets“ laimėjo trejas rungtynes iš eilės ir persvėrė rezultatą. Penktadienį jų laukia lemiamas mūšis dėl vietos kitame etape. Tiesa, „Heat“ gali šią seriją pratęsti.

Rungtynių pabaigoje „Heat“ nebuvo patenkinti teisėjų darbų. Jie protestavo, kai nebuvo skirta pražanga prieš Dwyane'ą Wade'ą ir, kai Luolas Dengas nebuvo nubaustas, kai tyčia bandė pasiųsti prie baudų linijos Cody Zellerį. Abiem atvejais teisėjų švilpukas tylėjo.

Treneris Erikas Spoelstra ir D.Wade'as po rungtynių neslėpė pasipiktinimo.

Beje, „Hornets“ tai buvo pirma atkrintamųjų varžybų pergalė išvykoje per 14 metų.

Šiose rungtynėse po traumos sugrįžo Nicolas Batumas ir pelnė 8 taškus.​

„Heat“: D.Wade'as 25, L.Dengas 16, J.Johnsonas 13, H.Whiteside'as 11, G.Dragičius 10.

„Hornets“: M.Williamsas 17, K.Walkeris ir A.Jeffersonas po 14, J.Linas 11.

„Los Angeles Clippers“ – „Portland Trail Blazers“ 98:108 (18:18, 32:27, 21:26, 27:37), serija 2:3

Portlando ekipa pasinaudojo tuo, kad „Clippers“ turi verstis be traumuotų lyderių Chriso Paulo ir Blake'o Griffino ir išsiveržė į priekį.

Penktadienį „Blazers“ namuose gali užbaigti šią seriją.

Damianas Lillardas per tris kėlinius buvo surinkęs tik 6 taškus, tačiau ketvirtajame papildė savo kraitį iki 22. Tačiau jis neapsiėjo be komandos draugų pagalbos. Net šeši žaidėjai surinko dviženklį taškų skaičių.​

„Clippers“: J.Redickas 19, J.Greenas ir J.Crawfordas po 17, D.Jordanas 16, A.Riversas 13, C.Aldrichas 11.

„Blazers“: C.McCollumas 27, D.Lillardas 22, M.Harklessas 19, A.Crabbe 11, M.Plumlee ir G.Hendersonas po 10.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?