2022 03 25

Monstriškai po krepšiais kovojęs J.Valančiūnas pagilino A.Karnišovo komandos krizę

Jonas Valančiūnas ir vėl žaidė solidžiai bei tempė „New Orleans Pelicans“ (31-42) ekipą link NBA atkrintamųjų. Naujojo Orleano ekipa 126:109 (31:39, 32:23, 23:23, 40:24) savo aikštėje patiesė „Chicago Bulls“ (42-31) ir dar labiau susitiprino savo pozicijas.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

Uteniškis visiškai karaliavo baudos aikštelėje ir per 34 minutes pelnė 16 taškų (5/8 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 6/6 baudų), atkovojo 19 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei suklydo 5 kartus.

Svečiai iš Čikagos laikėsi tris kėlinius, tačiau vėliau krito į duobę. „Pelicans“ smogė atkarpa 21:4 ir pagrindinis rungtynių klausimas buvo atsakytas.

Nugalėtojams Devonte Grahamas per 29 minutes pelnė 30 taškų. Čikagos ekipos gretose su 39 taškais per tiek pat minučių išsiskyrė Zachas LaVine'as.

Abiem komandoms dėl traumų nepadėjo rezultatyviausi jų žaidėjai – Brandonas Ingramas ir DeMaras DeRozanas.

Trečią sykį per ketverias pastarąsias rungtynes laimėję „Pelicans“ Vakarų konferencijoje žengia devinti.

„Bulls“ pastaruoju metu yra kritę į duobę ir per šešis pastaruosius mačus pralaimėjo penkis sykius bei Rytų konferencijoje nukrito į penktąją poziciją.

„Pelicans“: Devonte Grahamas 30, CJMcCollumas 25, Jonas Valančiūnas 16 (19 atk. kam.), Jose Alvarado 15.

„Bulls“: Zachas LaVine'as 39, Coby White'as 23, Nikola Vučevičius 16, Alexas Caruso 11.