2022 03 21

„Monstru“ trenerio vadintas J.Valančiūnas tempė „Pelicans“ į pergalę

Jonas Valančiūnas buvo geriausias rungtynių žaidėjas, o „New Orleans Pelicans“ (30-41) ekipa išvykoje 117:112 (35:18, 25:32, 31:26, 26:36) nukovė „Atlanta Hawks“ (35-36).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Su 26 taškais (9/14 dvit., 1/2 trit., 5/6 baud. met.) J.Valančiūnas buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose.

Lietuvis taip pat atkovojo 12 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 ir prarado 2 kamuolius bei 3 kartus prasižengė. Kai Jonas buvo aikštėje, jo komanda pelnė 1 tašku daugiau nei oponentai.

J.Valančiūnas puikiai žaidė kertiniu metu – ketvirtajame kėlinyje surinko 10 taškų ir atkovojo 4 kamuolius.

„Jis buvo puikus. Jo kantrybė puolime buvo nuostabi, – kalbėjo treneris Willie Greenas apie lietuvį. – Gynyboje jis užsiimdavo geras pozicijas. Jis monstras kovojant dėl kamuolių kiekvieneriose rungtynėse.“

CJ McCollumas pridėjo 25 taškus prie „Pelicans“ pergalės.

Po rungtynių Atlantoje Naujojo Orleano komanda pakilo į devintąją vietą Vakarų konferencijoje, nors teko žaisti be rezultatyviausio žaidėjo Brandono Ingramo ir ketvirto pagal rezultatyvumą Devonte Grahamo.

Pralaimėjusiems Danilo Gallinari pelnė 25 taškus, bet to nepakako, kad būtų pratęsta septynių iš eilės pergalių namuose serija.

„Pelicans“ ekipa, kuri yra vienintelė komanda, kuri tiek pagal puolime, tiek pagal gynyboje atkovotus kamuolius rikiuojasi geriausių penketukuose, laimėjo kovą po krepšiu 54:40.

Kitas rungtynes Naujojo Orleano ekipa žais pirmadienį prieš „Charlotte Hornets“.

„Hawks“: D.Gallinari 27, T.Youngas (10 rez. perd.) ir B.Bogdanovičius po 21, C.Capela 14 (10 atk. kam.), D.Hunteris 11.

„Pelicans“: J.Valančiūnas 26 (12 atk. kam.), C.McCollumas 25, W.Hernangomezas 17 (10 atk. kam.), J.Alvarado 15, J.Hayesas 12 (12 atk. kam.), H.Jonesas 11.