2023 05 19

N.Jokičius ir „Nuggets“ NBA karaliaus galybei sudavė antrą smūgį

Nikola Jokičius ir „Denver Nuggets“ toliau tvirtais žingsniais artėja link NBA finalo. Vakarų konferencijos finalo serijoje Kolorado komanda dar kartą namuose pranoko „Los Angeles Lakers“ – 108:103 (27:27, 21:26, 28:26, 32:24).
Nikola Jokičius
Nikola Jokičius / „Scanpix“ nuotr.

Serijoje iki keturių pergalių Denverio komanda pirmauja 2-0.

Savo aikštėje šiose atkrintamosiose „Nuggets“ laimėjo visus aštuonis mačus.

Dabar serija kelsis į Los Andželą.

Nugalėtojams Jamalas Murray pelnė 37 taškus ir atkovojo 10 kamuolių.

Jam puikiai talkino N.Jokičius, vėl mačą pabaigęs su trigubu dubliu – 23 taškai, 17 atkovotų kamuolių ir 12 rezultatyvių perdavimų.

Tai – jau septintas centro trigubas dublis šiose atkrintamosiose. Pagal šį rodiklį atkrintamosiose serbui prilygsta tik legendinis Wiltas Chamberlainas.

„Lakers“ du sykius antrajame ir trečiajame kėliniuose turėjo dviženklę persvarą, bet paimti Denverio vis tiek neįstengė. Šeimininkai laimėjo atkarpą 10:0 ir sugrįžo į kovą dėl pergalės, tad viskas sprendėsi pačioje pabaigoje.

Čia šaltesnius nervus demonstravo „Nuggets“. Nors Austinas Reavesas tritaškiu paskutinę minutę buvo sumažinęs „Lakers“ atsilikimą iki 2 taškų (99:101), perlaužti rungtynių svečiai neįstengė.

Los Andželo ekipoje LeBronas Jamesas irgi buvo arti trigubo dublio – 22 taškai, 9 atkovoti kamuoliai, 10 rezultatyvių perdavimų.

„Nuggets“: Jamalas Murray 37 (10 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam.), Nikola Jokičius 23 (17 atk. kam., 12 rez. perd., 3 per. kam., 5 kld.), Michaelas Porteris 16, Bruce'as Brownas 12, Aaronas Gordonas 10.

„Lakers“: LeBronas Jamesas (9 atk. kam., 10 rez. perd.) ir Austinas Reavesas po 22, Rui Hachimura 21, Anthony Davisas 18 (14 atk. kam., 4 rez. perd.), D'Angelo Russellas 10.