2017 01 30

„Warriors“ ir be S.Curry išnešė sveiką kailį iš Portlando

Stephenas Curry pirmą kartą šį sezoną gavo poilsio, bet ir be savo lyderio „Golden State Warriors“ (41-7) sugebėjo išnešti sveiką kailį iš Portlando. Steve'o Kerro auklėtiniai jau įsirašė 41-ąją sezono pergalę, įveikdami vietos „Trail Blazers“ (21-28) 113:111 (33:24, 20:26, 31:24, 29:37).
Klay Thompsonas
Klay Thompsonas / „Scanpix“ nuotr.

Šį mačą S.Curry praleido dėl skrandžio skausmų, tačiau lyderio estafetę iš jo sėkmingai perėmė Kevinas Durantas.

„Warriors“ naujokas šį kartą pelnė 33 taškus, sugriebė 10 kamuolių ir padėjo įveikti Portlando ekipą jau ketvirtą kartą šį sezoną.

Tai buvo dešimtoji Ouklando ekipos pergalė per 11 pastarųjų dvikovų.

Nors svečiai viso ketvirto kėlinio metu buvo aiškūs favoritai, paskutines minutes sėkmingai sužaidę „Blazers“ turėjo savo šansą.

Tas pats K.Durantas užsidirbo pražangą puolime likus žaisti 5,5 sek. ir šeimininkai turėjo galimybę išlyginti arba persverti rezultatą, bet Evano Turnerio tritaškis buvo netaiklus.

„Trail Blazers“: C.J.McCollumas 28, Damianas Lillardas 19, Evanas Turneris 18, Masonas Plumlee 15 (11 atk. kam.), Maurice‘as Harklessas 10.

„Warriors“: Kevinas Durantas 33 (10 atk. kam.), Klay Thompsonas 27, Zaza Pačulija 14, Andre Iguodala 12.