2018 10 24

NBA: 50 B.Griffino taškų ir trečia „Pistons“ pergalė

Blake'as Griffinas pelnė pusšimtį taškų ir ant savo pečių atitempė „Detroit Pistons“ krepšininkus prie trečiosios sezono pergalės. Dwane‘o Casey auklėtiniai namuose 133:132 (27:28, 34:36, 26:30, 33:26, 13:12) po pratęsimo pranoko „Philadelphia 76ers“ ekipą.
Blake'as Griffinas
Blake'as Griffinas / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 NBA Detroit Pistons

Detroito ekipos lyderis B.Griffinas aikštę paliko ne tik su 50 taškų, bet ir būdamas didvyriu.

Būtent jis pataikė paskutinį „Pistons“ metimą su pražanga iki pratęsimo pabaigos likus 1,8 sek.

Paskutinis Joelio Embiido bandymas dar kartą pakeisti viską Filadelfijos ekipos naudai tikslo nepasiekė.

B.Griffinas per 44 minutes taip pat atkovojo 14 kamuolių, šešis kartus sėkmingai asistavo savo komandos draugams.

Reikėtų pažymėti, kad svečiams šiame mače nepadėjo nugaros skausmus jautęs vienas lyderių Benas Simmonsas, o rezultatyvaus J.Embiido (33 taškai) ir J.J.Redicko (30) žaidimo neužteko.

Detroito ekipa šį sezoną laimėjo visus tris mačus, Filadelfija turi dvi pergales ir du pralaimėjimus.

„Pistons“: Blake‘as Griffinas 50 (14 atk. kam., 6 rez. perd.), Reggie Jacksonas 23, Ishas Smithas 21, Reggie Bullockas 17, Andre Drummondas 14.

„76ers“: Joelas Embiidas 33 (11 atk. kam., 7 rez. perd.), J.J.Redickas 30, Robertas Covingtonas 16, Dario Šaričius 14, Markelle‘as Fultzas 13, T.J.McConnellis 10.