Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2020 08 21

NBA čempionai rieda be stabdžių – pataikė iš aikštės vidurio ir vėl laimėjo

NBA čempionų titulą ginantys „Toronto Raptors“ krepšininkai ir toliau nestabdo atkrintamosiose varžybose. Nicko Nurse'o auklėtiniai trečiosiose pirmojo etapo rungtynėse 117:92 (24:17, 33:25, 27:26, 33:24) nugalėjo „Brooklyn Nets“ ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja jau 3-0.
Fredas VanVleetas ir Kyle'as Lowry
Fredas VanVleetas ir Kyle'as Lowry / „Scanpix“ nuotr.

Toronto krepšininkai šiame susitikime nė akimirkai neleido suabejoti savo pranašumu.

Dar pirmajame kėlinyje jų pranašumas pasiekė dviženklę ribą, kuri išsilaikė beveik visą rungtynių laiką, o ketvirtajame kėlinyje „Raptors“ ėmė triuškinti varžovus – skirtumas tarp komandų vienu metu buvo pasiekęs net 31 taško ribą.

Į pergalę čempionus vedė kol kas geriausias rungtynes atkrintamosiose sužaidęs Pascalis Siakamas, kurio sąskaitoje – 26 taškai (9/17 dvit., 2/6 trit., 2/4 baud.), 8 sugriebti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

Fantastišką pasirodymą šioje serijoje pratęsė ir Fredas VanVleetas. Vidutiniškai po 25,3 taško atkrintamosiose renkantis įžaidėjas šįkart pelnė 22 taškus ir pataikė net 6 tritaškius iš 10.

„Raptors“ mažyliui nebuvo problemų pataikyti net ir iš toliau nei aikštės vidurio – F.VanVleetas antrąjį kėlinį užbaigė fantastišku dūriu varžovams į paširdžius.

„Nets“ šiame susitikime teko verstis be dėl asmeninių problemų „burbulą“ palikusio snaiperio Joe Harriso.

Įdomu tai, kad Bruklino klubas tapo pirmuoju be „Houston Rockets“ NBA atkrintamųjų istorijoje, per mačą išmetusiu bent 50 tritaškių. Iš 51 „Nets“ bandymo tikslą pasiekė 16 šūvių.

„Uždaryti“ seriją „Raptors“ galės jau sekmadienio vakarą, kai žais ketvirtąsias serijos prieš „Nets“ rungtynes.

„Nets“: Tyleris Johnsonas 23 (5/9 trit.), Carisas LeVertas 15 (6 rez. perd.), Chrisas Chiozza 14, Timothe Luwalu-Cabarrot 10 (2/11 trit.).

„Raptors“: Pascalis Siakamas 26 (8 atk. kam.), Fredas VanVleetas 22 (6/10 trit.), Serge'as Ibaka 20 (13 atk. kam.), Kyle'as Lowry (10 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Normanas Powellas po 11.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant