2021 10 06

NBA čempionų vizitas Memfyje baigėsi sirgalių evakuacija ir nutrauktomis rungtynėmis

NBA čempionų „Milwaukee Bucks“ ir „Memphis Grizzlies“ komandos rungtynės Memfyje buvo nutrauktos dėl priešgaisrinės sirenos problemų.
„Grizzlies“ ir „Bucks“ rungtynės nutrauktos dėl priešgaisrinės sirenos
„Grizzlies“ ir „Bucks“ rungtynės nutrauktos dėl priešgaisrinės sirenos / „Scanpix“ nuotr.

„FedExForum“ arenoje vykusiame susitikime dar buvo likęs visas ketvirtas kėlinys, kai lygos atstovai, pasitarę su komandų nariais, nusprendė nebetęsti susitikimo.

Sprendimas buvo priimtas po to, kai staiga pasigirdo priešgaisrinė sirena, žaidėjai iškeliavo į rūbines, o sirgaliai ėmė evakuotis.

Kaip vėliau paaiškėjo, sirena įsijungė dėl vieno iš vandens purkštuvų, kuris ėmė purkšti vandenį.

Nors jokio realaus pavojaus nebuvo, rungtynes vis dėlto nuspręsta užbaigti nesužaidus paskutiniųjų 12 minučių.

„Scanpix“ nuotr./„Grizzlies“ ir „Bucks“ rungtynės nutrauktos dėl priešgaisrinės sirenos

Tad galutinis rezultatas skelbė „Grizzlies“ pergalę 87:77 (35:23, 20:24, 32:30).

„Bucks“ šiame mače dar žaidė be lyderių Giannio Antetokounmpo, Khriso Middletono ir Jrue Holiday.

Milvokio komandoje ikisezoninėse rungtynėse debiutavo prieš kelerius metus Kėdainių „Nevėžyje“ rungtyniavęs Georgios Kalaitzakis. 60-asis šių metų naujokų biržos šaukimas per 21 minutę taškų nepelnė ir atkovojo 2 kamuolius.

„Grizlių“, kurie vasarą iškeitė Joną Valančiūną į Naująjį Orleaną, gretose spindėjo vos per 24 minutes 27 taškus įmetęs Ja Morantas.

„Grizzlies“: Ja Morantas 27 (10/14 dvit.), De'Anthony Meltonas 14, Stevenas Adamsas 11 (10 atk. kam.), Desmondas Bane'as 10.

„Bucks“: Jordanas Nwora 16, Graysonas Allenas 13, Brookas Lopezas (7 atk. kam.), Sandro Mamukelašvilis ir Justinas Robinsonas po 9.