Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2021 07 15

NBA finalo serijoje – lygybė: K.Middletono šou nukalė „Bucks“ pergalę

Khrisas Middletonas ištempė į pergalę „Milwaukee Bucks“ ekipą ketvirtosiose NBA finalo serijos rungtynėse. Milvokio krepšininkai laimėjo 109:103 (20:23, 32:29, 24:30, 33:21) prieš „Phoenix Suns“ ir serijos rezultatas jau yra lygus 2-2.
Khrisas Middletonas ir Giannis Antetokounmpo
Khrisas Middletonas ir Giannis Antetokounmpo / „Scanpix“ nuotr.

Iš viso K.Middletonas pelnė net 40 taškų ir buvo rezultatyviausias savo komandoje.

99:99 – toks buvo rezultatas, likus žaisti 2:07 min. ketvirtajame kėlinyje, tačiau tada K.Middletonas pelnė 10 taškų iš eilės „Bucks“ ekipai ir nukalė pergalę.

Giannis Antetokounmpo surinko 26 taškus, atkovojo 14 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Beje, jo įspūdingas blokas ketvirtojo kėlinio pabaigoje taip pat buvo vienas kertinių momentų.

Pralaimėjusiems Devinas Bookeris pelnė 42 taškus, tačiau jo greitai susirinktos pražangos neleido „Suns“ susikrauti solidesnės persvaros antroje rungtynių pusėje.

Chrisas Paulas strigo ketvirtosiose serijos rungtynėse – pataikė 5 metimus iš 13, surinko 10 taškų ir 5 kartus suklydo.

Penktosios rungtynės Fynikse bus žaidžiamos šeštadienį.

„Bucks“ šiose atkrintamosiose namuose laimėjo 9 kartus ir patyrė tik 1 pralaimėjimą bei jau antrą kartą panaikino 0-2 atsilikimą.

„Bucks“: K.Middletonas 40, G.Antetokounmpo 26 (14 atk. kam., 8 rez. perd.), B.Lopezas 14, J.Holiday 13, P.Connaughtonas 11.

„Suns“: D.Bookeris 42, J.Crowderis 15, Ch.Paulas ir C.Johnsonas po 10, C.Payne'as 9.