Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 10 10

NBA ikisezoninėse rungtynėse – Jameso Hardeno šou su 9 tritaškiais

Prieš naują NBA sezoną sužaistos dar trejos draugiškos rungtynės. Įspūdingą pergalę šventė „Houston Rockets“ klubas (3-1).
Jamesas Hardenas
Jamesas Hardenas / „Scanpix“/AP nuotr.
Temos: 2 NBA Houston Rockets

Hiustono klubas namuose 128:86 sutriuškino „Shanghai Sharks“ ekipą.

Jamesas Hardenas pademonstravo puikią formą. Komandos lyderis per tris kėlinius pelnė 37 taškus, pataikė 9 tritaškius, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Jimmeris Fredette Šanchajaus ekipai surinko net 41 tašką ir atkovojo 9 kamuolius.

„Rockets“ ekipa patyrė ir nuostolių. Sužaidęs vos keturias minutes traumą patyrė Zhou Qi.

„Rockets“: J.Hardenas 37, P.Tuckeris 22, G.Clarkas 16, G.Greenas ir J.Ennisas po 15.

„Sharks“: J.Fredette 41, L.Scola 18, Z.Zhaoxu 10.

„Oklahoma City Thunder“ po pratęsimo 119:115 palaužė „Milwaukee Bucks“ ekipą.

Paulas George'as buvo rezultatyviausias Oklahomos ekipoje su 26 taškais.

„Los Angeles Clippers“ 109:103 nugalėjo „Denver Nuggets“ krepšininkus ir šventė ketvirtą pergalę.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?