2016 12 16 /08:07

NBA: įsismarkavęs graikas aplaužė ragus ir „Bulls“, „Spurs“ toliau lieka šeimininkų siaubu

„Milwaukee Bucks“ (12-12) ekipai atstovaujantis graikas Giannis Antetokounmpo toliau demonstruoja įspūdingą sportinę formą. Universaliojo krepšininko vedama Milvokio ekipa namuose 108:97 (30:18, 34:27, 24:21, 20:31) paguldė ant menčių „Chicago Bulls“ (13-12) vyrus.
Giannis Antetokounmpo
Giannis Antetokounmpo / „Scanpix“ nuotr.

G.Antetokounmpo per pastarasias tris dvikovas pelnė 88 taškus ir atkovojo 35 kamuolius. Jam puikiai šiame mače talkino 28 taškus pelnęs Jabari Parkeris.

Pergalė „Bucks“ leido nutraukti trijų pralaimėjimų seriją, tuo tarpu „Bulls“ nesėkmių ruožas nesibaigia – Čikagos klubas per pastarąsias septynias dvikovas pralaimėjo net penkiskart.

Šiose rungtynėse šeimininkai kontroliavo įvykius aikštėje iki ketvirtojo kėlinio pradžios, tačiau tuomet jiems turint milžinišką 24 taškų persvarą, iniciatyva perėjo į „Bulls“ pusę.

Čikagiečiai laimėjo atkarpą 12:0, o šio spurto iniciatorius buvo 10 iš 12 taškų įmetęs Dwyane‘as Wade‘as.

Visgi nors skirtumą ir pavyko sušvelninti, „Bucks“ persvara buvo pernelyg didelė.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 30, Jabari Parkeris 28, Mirza Teletovičius 13.

„Bulls“: Jimmy Butleris 21, Dwyane‘as Wade‘as 20, Tajus Gibsonas 19.

„San Antonio Spurs“ (21-5) toliau tęsia įspūdingą pasirodymą varžovų arenose. Greggo Popovichiaus vyrai svečiuose laimėjo jau 14-ąjį kartą.

Šįsyk 107:92 (23:20, 28:23, 23:28, 33:21) buvo įveiktas „Phoenix Suns“ (8-18).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Finikso klubas dar turėjo vieno taško pranašumą tačiau tuomet „Spurs“ pelnė dešimt taškų be atsako ir nusprendė rungtynių baigtį.

Šiose rungtynėse G.Popovichius jau grąžino į starto penketą pastaruoju metu poilsio gavusį savo lyderį LaMarcusą Aldridge'ą.

„Suns“: Devinas Bookeris 17, Ericas Bledsoe 14, Brandonas Knightas 11.

„Spurs“: Pau Gasolis ir Kawhi Leonardas (10 atk. kam.) po 18, LaMarcusas Aldrigde‘as 14.