2019 12 25

NBA kalėdinio maratono starte – lengva „Celtics“ pergalė Toronte

NBA lygoje pirmosios Kalėdų dienos vakarą startavo tradicinis penkerių rungtynių maratonas. Pirmajame mače Toronte vietos „Raptors“ (21-10) 102:118 (19:28, 28:27, 22:33, 33:30) nusileido „Boston Celtics“ (21-7) krepšininkams.
Kemba Walkeris
Kemba Walkeris / „Scanpix“ nuotr.

„Raptors“ šiame mače persvarą turėjo tik pačioje susitikimo pradžioje, kai pribloškė varžovus pirmųjų dviejų minučių spurtu 10:0.

Visgi „Celtics“ dar pirmajame kėlinyje perėmė iniciatyvą ir po jo jau pirmavo 28:19, o pranašumą išlaikė ir likusių rungtynių metu.

Dviženklį pranašumą Bostono klubas susikrovė po ilgosios pertraukos, kuomet Jayleno Browno vedami svečiai atitrūko 86:67.

Paskutiniame ketvirtyje „Raptors“ atkurti intrigos nesugebėjo, o „Celtics“ išlaikė apie 20 taškų siekusią persvarą bei iškovojo užtikrintą pergalę.

Toronto ekipos gretose negalėjo žaisti net trys svarbūs rotacijos žaidėjai – 25,1 taško šį sezoną renkantis Pascalis Siakamas, Marcas Gasolis ir Normanas Powellas.

„Celtics“ tai buvo pirmojo pergalė Toronte nuo 2016-ųjų.

Be šio mačo, šįvakar NBA arenose bus sužaisti dar keturi susitikimai.

„Raptors“: Fredas VanVleetas 27 (11/21 metimai, 6 rez. perd.), Chrisas Boucheris 24 (7/8 baud.), Kyle'as Lowry 14 (8 rez. perd.), Serge'as Ibaka 12 (8 atk. kam.).

„Celtics“: Jaylenas Brownas 30 (5/7 trit.), Kemba Walkeris 22 (5/10 trit.), Gordonas Haywardas 14 (6 rez. perd.), Danielis Theisas 13, Jaysonas Tatumas 11 (5/18 metimai, 9 atk. kam., 6 rez. perd.).