Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 12 25

NBA Kalėdos prasidėjo „76ers“ šėlsmu Niujorke

NBA čempionate per pirmąsias Kalėdų dienos rungtynes pergalę iškovojo Filadelfijos „76ers“, išvykoje nugalėjo Niujorko „Knicks“ 119:112 (25:37, 35:26, 35:33, 24:16).
Joelis Embiidas
Joelis Embiidas / Getty Images via AFP nuotr.

Rungtynių eiga šeimininkams ilgai nieko blogo nežadėjo – tiek pirmoje jų pusėje, tiek trečiajame kėlinyje padėtį kontroliavo „Knicks“. Vis dėlto paskutiniame ketvirtyje iniciatyvą perėmė Filadelfijos komanda, prieš paskutinė minutę susikrovusi solidžią persvarą ir nebeleidusi Niujorko komandai atkurti intrigos.

„76ers“ į pergalę tradiciškai vedė lyderių duetas – Joelis Embiidas (35 taškai, 8 atkovoti kamuoliai) ir Jamesas Hardenas (29 taškai, 13 rezultatyvių perdavimų).

Niujorko komandoje įspūdingas rungtynes sužaidė taip pat 35 taškus pelnęs Juliusas Randle‘as (8 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai).

Kalėdinių rungtynių serijoje NBA taip pat susitiks Dalaso „Mavericks“ ir Los Andželo „Lakers“, Milvuokio „Bucks“ ir Bostono „Celtics“, Memfio „Grizzlies“ ir „Golden State Warriors“ bei Fynikso „Suns“ ir Denverio „Nuggets“.