2022 10 19

NBA karavanas pajudėjo – „Celtics“ ir „76ers“ žvaigždės lenktyniavo taškais

Trys krepšininkai pelnė po 35 taškus, kai „Boston Celtics“ (1-0) ir „Philadelphia 76ers“ (0-1) dvikova atidarė naująjį NBA sezoną.

Taškų lenktynėse praėjusio sezono NBA vicečempionė „Celtics“ šventė pergalę savo sirgalių akivaizdoje 126:117 (24:29, 39:34, 35:25, 28:29).

Nugalėtojams po 35 taškus pelnė Jaysonas Tatumas (2/7 trit.) ir Jaylenas Brownas (4/12 trit.). Abu žaidė po 39 minutes, o J.Taytumas dar sugriebė ir 12 kamuolių.

„76ers“ gretose ryškiausiai žibėjo Jamesas Hardenas. Jo sąskaitoje – taip pat 35 taškai (5/9 trit.), 8 atkovoti kamuoliai ir 7 rezultatyvūs perdavimai.

Joelis Embiidas pridėjo 26 taškus (1/6 trit.), 15 atkovotų kamuolių ir 6 klaidas.

Pergalingą persvarą „Celtics“ įgijo trečiajame kėlinyje, kai atitrūko dviženkliu skirtumu, kurį sėkmingai išsaugojo iki dvikovos pabaigos.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas (12 atk. kam.) ir Jaylenas Brownas – po 35, Malcolmas Brogdonas 16, Grantas Williamsas 15 (3/3 trit.), Marcusas Smartas 14 (7 rez. perd.).

„76ers“: Jamesas Hardenas 35 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Joelis Embiidas 26 (15 atk. kam., 6 klaid.), Tyrese'as Maxey 21, Tobiasas Harrisas 18.