2015 12 06

NBA: kol LeBronas Jamesas ilsėjosi, Stephenas Curry laidojo „Raptors“

„Toronto Raptors“ be Jono Valančiūno nesugebėjo sustabdyti „Golden State Warriors“ ekipos, kuri šį sezoną nepažįsta pralaimėjimų. LeBronui Jamesui pailsėti leidęs Davidas Blattas turėjo susitaikyti su pralaimėjimu, o Kristapo Porzingio „Knicks“ krito Milvokyje.
Stephenas Curry
Stephenas Curry / „Scanpix“ nuotr.

„Toronto Raptors“ (12-9) – „Golden State Warriors“ (21-0) 109:122 (21:32, 28:27, 30:24, 30:29)

Stephenas Curry užsiautėjo Toronte. „Warriors“ lyderis pataikė devynis tritaškius ir surinko 44 taškus, garantuodamas komandai jau 21-ąją pergalę iš eilės.

Krepšininko tėvas Dellas yra žaidęs Toronte savo karjeros pabaigoje, o Stephenas Curry vidutiniškai šiame mieste renka 30 taškų per rungtynes.

Tai buvo jau septintosios rungtynės šiame sezone, kai S.Curry renka 40 taškų.

„Puikiai prisimenu šį miestą, kai gyvenome čia su tėčiu. Man patinka čia sugrįžti ir žaisti“, – kalbėjo vakaro didvyris.

Klay Thompsonas pridėjo 26 taškus, Draymondas Greenas – 16-a.

Pagal „Elias Sports Bureau“ informaciją po šios pergalės „Warriors“ aplenkė „St. Louis Maroons“ ekipą, kuri žaidė dabar jau neegzistuojančioje beisbolo lygoje.

Skaičiuojant praėjusio sezono pergales tai buvo jau 25-oji iš eilės. Ilgesnes pergalių serijas NBA turėjo tik 1971-72 „Lakers“ (33) ir 2012-13 „Heat“ (27).

Toronto ekipai Kyle'as Lowry surinko 41 tašką ir pasiekė savo karjeros rezultatyvumo rekordą. DeMaras DeRozanas pridėjo 16 taškų.

„Raptors“: K.Lowry 41, D.DeRozanas 16, L.Nogueira 14, L.Scola 10.

„Warriors“: S.Curry 44, K.Thompsonas 26, D.Greenas 16.

„Miami Heat“ (12-6) – „Cleveland Cavaliers“ (13-7) 99:84 (34:22, 26:20, 23:22, 16:20)

Mėlynu švarku pasipuošęs LeBronas Jamesas šiose rungtynėse ilsėjosi ant suolo ir stebėjo, kaip jo komanda pralaimėjo Majamyje.

Tai buvo jau trečias iš eilės „Cavaliers“ pralaimėjimas.

Dwyane'as Wade'as ir Tyleris Johsonas surinko po 19 taškų ir buvo „Heat“ pergalės kalviai.

„Tai buvo visiškai skirtinga patirtis. Jis atlieka trenerio vaidmenį aikštelėje ir kartu yra geriausias mūsų žaidėjas“, – apie žaidimą be L.Jameso kalbėjo J.R.Smithas.

Davidas Blattas tikino, kad tai buvo jo sprendimas leisti komandos lyderiui pailsėti, nes po penktadienio pralaimėjimo po pratęsimo Naujajame Orleane Majamio viešbutyje komanda buvo tik penktą ryto.

L.Jamesą pakeitęs Richardas Jeffersonas surinko 16 taškų.

„Heat“: D.Wade'as ir T.Johsonas po 19, G.Dragičius 17, C.Boshas 14, G.Greenas 12.

„Cavaliers“: R.Jeffersonas 16, J.Smithas 12, M. Dellavedova ir J. Cunninghamas po 11.

„Milwaukee Bucks“ (8-13) – „New York Knicks“ (10-11) 106:91 (29:24, 23:24, 29:21, 25:22)

Trečiajame kėlinyje 21:4 spurtavę Milvokio krepšininkai užsitikrino pergalę prieš svečius iš Niujorko.

Nors šį sezoną šeimininkų gynyba stringa, jie sugebėjo leisti Carmelo Anthony pasidžiaugti tik 18 taškų. Jis pataikė tik 6 metimus iš 17.

Trečiajame kėlinyje Jose Calderonas užsidirbo techninę pražangą ir „Knicks“ treneris nusprendė pakeisti visą startinį penketą. Įpykę žaidėjai pradėjo per daug aiškintis su teisėjais.

Atsarginiai apmalšino rungtynių toną, tačiau „Knicks“ nesugebėjo priartėti labiau nei devyni taškai.

Gregas Monroe nugalėtojams pelnė 18 taškų ir atkovojo 14 kamuolių.

Latvijos talentas Kristapas Porzingis Niujorko ekipai pelnė 12 taškų ir atliko puikų reidą pro tris gynėjus antrajame kėlinyje.

„Bucks“: M. Carter-Williamsas 20, G. Monroe 18, G. Antetokounmpo, J.Parkeris ir O.J. Mayo po 17.

„Knicks“: C.Anthony 18, L.Thomas 17, A.Afflalo 13, K.Porzingis 12.