2015 11 04 /08:04

NBA: kruvinas nokautas ir pralaimėta Kobe Bryanto kova su savanaudiškumu

„Charlotte Hornets“ vidurio puolėjas Cody Zelleris dar ilgai prisimins kovą po krepšiu su Joakimu Noah, rekordinį kontraktą pasirašiusio Anthony Daviso nuotaiką vėl sugadino rekordinis prancūzo vakaras, Kobe Bryantas pralaimėjo kovą su savanaudiškumu, o 29-ių vieno žaidėjo atkovotų kamuolių ne visada pakanka pergalei. Tai buvo įdomiausi pastarosios NBA nakties įvykiai.
Cody Zelleris
Cody Zelleris / „Scanpix“ nuotr.

Kobe Bryanto vargai ir dienos

„Scanpix“ nuotr./Kobe Bryantas

Pirmojo kėlinio pabaigoje Kobe Bryantas švystelėjo tolimą metimą, kuris nė nelietė lanko. Vietoj to, kad būtų grįžęs į gynybą, jis keikdamasis liko stovėti varžovų aikštės pusėje. „Denver Nuggets“ išpuolis baigėsi dviem greitais lengvais taškais.

Los Andželas ir Kobe vėl liko be pergalių. „Lakers“ patyrė jau ketvirtąjį pralaimėjimą šį sezoną – 109:120 (36:30, 21:30, 26:33, 26:37).

Ir tai buvo dar vienas blankus K.Bryanto pasirodymas. 37-erių gynėjas per 29 minutes pelnė 11 taškų, bet pataikė 3 dvitaškius iš 6 ir 1 tritaškį iš 5 (bendras taiklumas – 36,4 proc.).

Kobe Gonna Kobe

Kobe Bryant airballs a 3 then decides he'd rather not play defense.

Posted by Bleacher Report on 2015 m. lapkričio 3 d.

Mače su „Dallas Mavericks“ jis atakavo vos 20 proc. tikslumu (3/15 met.), su „Sacramento Kings” – 41,7 proc. (5/12), „Minnesota Timberwolves” – 33,3 proc. (8/24).

Jordanas Clarksonas ir Lou Williamsas pralaimėjusiems surinko atitinkamai 30 ir 24 taškus.

Nugalėtojų gretose Kennethas Fariedas (15 atk. kam.) surinko 28, Danilo Gallinari – 21, J.J.Hicksonas – 17 taškų.

Padėka už naują kontraktą

AFP/„Scanpix“ nuotr./Jeremy Lambas

Jeremy Lambas dar praėjusią naktį su „Charlotte Hornets“ sudarė naują trejų metų 21 milijonų JAV dolerių vertės kontraktą. Jau kitą vakarą jis pelnė 20 taškų, pataikydamas 9 metimus iš 10, o „Hornets” 130:105 (37:20, 32:27, 31:30, 30:28) patiesė „Chicago Bulls“ ekipą.

Jau per tris kėlinius „Bulls“ į savo krepšį praleido 100 taškų – daugiausiai nuo 1990-ųjų.

„Iškart pasakiau, kad jei nemokėsime Jeremy Lambui, padarysime didžiulę klaidą“, – juokavo „Hornets“ treneris Steve'as Cliffordas.

Pats prieš trejus metus 12-uoju šaukimu į NBA patekęs 23-ejų gynėjas dėkojo klubui už pasitikėjimą. Jam tai lyg naujas startas po slogių sezonų „Oklahoma City Thunder“ gretose.

Prancūzas Nicolas Batumas prie pergalės pridėjo 18 taškų. „Bulls“ gretose Jimmy Butleris pasižymėjo 26 taškais.

Blankiai rungtynės susiklostė „Bulls“ žvaigždei Derrickui Rose'ui. Gynėjas per 24 minutes įmetė 4 taškus (2/8 met.).

Nokautas

Neagresyvūs buliai metė tik 8 baudų metimus ir beviltiškai pralaimėjo kovą po krepšiu 33:52.

„Bulls“ vidurio puolėjas Joakimas Noah buvo agresyvus blogąja prasme.

Antrajame kėlinyje Čikagos komandai beviltiškai atsiliekant 20:39, J.Noah po krepšiu gaudydamas kamuolį smogė alkūne Cody Zelleriui į veidą.

„Hornets“ aukštaūgis krito ant žemės it nokautuotas, veidas pasruvo krauju.

Tačiau tai nepalaužė amerikiečio. Vėliau C.Zelleris grįžo į aikštę.

„Pelikanus“ pakirto prancūzo rekordas

„Scanpix“/AP nuotr./Evanas Fournier ir Anthony Davisas

Anthony Davisas vasarą su „New Orleans Pelicans“ sudarė rekordinę penkerių metų 145 milijonų JAV dolerių sutartį, tačiau „pelikanai“ nepakyla iš nesėkmių liūno. Naujojo Orleano krepšininkai namuose 94:103 (17:28, 26:29, 26:21, 25:25) nusileido „Orlando Magic” ir pralaimėjo jau ketvirtąsias rungtynes.

„Pelikanus“ pakirto prancūzo Evano Fournier asmeninis rezultatyvumo rekordas – 30 taškų ir pora lemtingų tritaškių rungtynių pabaigoje.

Juodkalnietis Nikola Vučevičius pridėjo 22 taškus ir 13 atkovotų kamuolių, Victoro Oladipo sąskaitoje – 12 taškų.

Ericas Gordonas pralaimėjusiems surinko 21, A.Davisas (9 atk. kam., 5 blk.), Jrue Holiday ir Ryanas Andersonas – po 14 taškų.

Tai buvo pirmoji „Magic“ pergalė šį sezoną.

29 atkovoti kamuoliai

„Scanpix“/AP nuotr./Andre Drummondas

„Detroit Pistons“ krepšininkų nuo pirmosios nesėkmės neišgelbėjo ir Andre Drummondo rekordas. „Pistons“ suteikė galimybę „Indiana Pacers“ pasidžiaugti pirmąja pergale šį sezoną – 94:82 (24:30, 35:17, 26:20, 9:15).

Detroito ekipos vidurio puolėjas A.Drummondas pelnė 25 taškus ir sugriebė rekordinį skaičių kamuolių – 29-is.

Jis tapo pirmuoju „Pistons” aukštaūgiu nuo 1985-ųjų dvejose rungtynėse iš eilės pelniusiu bent 20 taškų ir atkovojusiu bent 20 kamuolių.

Pirmojo kėlinio pabaigoje „Pistons“ pirmavo 30:22, bet „Pacers“ smogė fantastišku spurtu 22:0 ir perėmė iniciatyvą 44:30.