2021 03 17

NBA naktis: lyderiai Bostone užkūrė pergalingą vakarėlį, D.Lillardas pelnė 50 taškų

NBA pirmenybėse ir toliau galingai rungtyniauja lyderė „Utah Jazz“ (29-10), įspūdingu stiliumi 117:109 (20:22, 34:31, 23:26, 40:30) svečiuose pranokusi „Boston Celtics“ (20-19).
Donovanas Mitchellas
Donovanas Mitchellas / „Scanpix“ nuotr.

Į Rytų pakrantę atvykę Quino Snyderio auklėtiniai turėjo kaip reikiant paplušėti, tačiau rungtynių pabaigoje vis tiek įrodė savo jėgą.

Likus žaisti pusantros minutės „Jazz“ persvara siekė vos tris taškus, bet lemiamo lūžio šeimininkai suorganizuoti neįstengė.

Priešingai – NBA lyderiai smogė atkarpa 9:2 ir šansų oponentams nepaliko.

„Jazz“ į priekį vėl vedė komandos lyderis Donovanas Mitchellas, per 33 minutes surinkęs 21 tašką (3/11 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 6/7 baudų), atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojęs 2 bei 1 perėmęs 1 kamuolį ir padaręs 2 klaidas.

„Celtics“ ekipoje su 29 taškais išsiskyrė Jaysonas Tatumas, vienu mažiau pelnė Jaylenas Brownas.

Jutos komanda pirmauja Vakaruose ir lygoje, o Bostonas Rytų konferencijoje žengia šeštas.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 29, Jaylenas Brownas 28, Kemba Walkeris 16, Danielis Theisas 15 (11 atk. kam.), Robertas Williamsas 14 (9 atk. kam.).

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 21, Jordanas Clarksonas 20, Mike'as Conley 17, Rudy Gobertas 16 (12 atk. kam.), Joe Inglesas 14, Bojanas Bogdanovičius 12.

Damianas Lillardas surengė pusšimčio taškų šou, o „Portland Trail Blazers“ (22-16) namuose 125:124 (28:34, 22:30, 32:31, 43:29) nukovė „New Orleans Pelicans“ (17-22).

D.Lillardas per 41 minutę surinko 50 taškų (7/7 dvitaškių, 6/13 dvitaškių, 18/18 baudų), atliko 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 6 kamuolius ir padarė 4 klaidas.

Pergalę lėmė taiklūs D.Lillardo baudos metimai likus 1,2 sek. Beje, šiame mače gynėjas sumėtė visas 18 baudų.

„Blazers“: Damianas Lillardas 50 (10 rez. perd.), Gary Trentas 22, CJ McCollumas, Enesas Kanteris ir Derrickas Jonesas po 10, Robertas Covingtonas bei Carmelo Anthony po 9.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 30, Zionas Williamsonas 28, Nickeilas Alexanderis-Walkeris 20.