2022 03 24

NBA lygoje – „Kings“ pergalė paskutinę sekundę prieš buvusią D.Sabonio ekipą

Be kelio traumą patyrusio Domanto Sabonio sezoną greičiausiai baigsianti „Sacramento Kings“ (26-48) šventė dramatišką pergalę.
„Kings“ džiaugsmas
„Kings“ džiaugsmas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Karaliai“ išvykoje paskutinę akimirką 110:109 (37:34, 29:27, 19:28, 25:20) palaužė buvusią lietuvio ekipą „Indiana Pacers“ (25-48).

Paskutinėje rungtynių atakoje Trey Lylesas laisvas metė iš toli, nepataikė, bet likus vos 0,2 sekundės kamuolį į krepšį įmušė Damianas Jonesas (110:109). „Kings“ triumfavo.

Tai buvo pirmosios šių komandų rungtynės po vasario mėnesio mainų, kai D.Sabonis kartu su Jeremy Lambu ir Justinu Holiday iškeliavo į Sakramentą, o „Pacers“ gavo Tyrese‘ą Haliburtoną, Buddy Hieldą ir Tristaną Thompsoną.

Dėl rankos traumos šiose rungtynėse nežaidė ir kitas „Kings“ lyderis De‘Aaronas Foxas. „Pacers“ nuostoliai dar didesni – Malcolmas Brogdonas, Mylesas Turneris, T.J.Warrenas ir Chrisas Duarte.

„Pacers“: Buddy Hieldas 25 (7 rez. perd.), Goga Bitadzė 20 (9 atk. kam.), Tyrese‘as Haliburtonas (15 rez. perd.) ir Terry Tayloras (7 atk. kam.) – po 13, Duane‘as Washingtonas 11, Oshae Brissettas (10 atk. kam.) ir Lance‘as Stephensonas – po 10.

„Kings“: Davionas Mitchellas 25 (7 rez. perd.), Chimezie Metu 22, Damianas Jonesas 12 (6 atk. kam.), Donte DiVincenzo (8 rez. perd., 6 atk. kam.), Harrisonas Barnesas ir Trey Lylesas – po 11.

I.Brazdeikis neišnaudojo šanso

Kitose rungtynėse šanso sulaukė ne visada šiame sezone nuo suolo kylantis Ignas Brazdeikis. „Orlando Magic“ (20-54) lietuvis dvigubai viršijo savo minučių vidurkį, bet mėtė pro šalį.

„Scanpix“/AP nuotr./Ignas Brazdeikis

Puolėjas per 23 minutes pelnė tik 3 taškus (0/3 dvit., 1/5 trit.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 1 kamuolį, o „Magic“ išvykoje 102:118 (34:26, 19:34, 21:24, 28:34) neprilygo „Oklahoma City Thunder“ (21-52) krepšininkams.

Daugiau minučių šiame sezone I.Brazdeikis NBA lygoje rungtyniavo tik sykį, kai 25 minutes žaidė su „Chicago Bulls“.

Šiame sezone I.Brazdeikis NBA lygoje vidutiniškai rungtyniauja po 9 su puse minutės, pelno po 3,3 taško, sugriebia 1,3 kamuolio ir atlieka 0,8 rezultatyvaus perdavimo.

„Thunder“: Theo Maledonas 25 (6 rez. perd.), Isaiah Roby (7 atk. kam.) ir Tre Mannas – po 21, Vitas Krejči 12 (11 atk. kam.), Darius Bazley 10.

„Magic“: Chuma Okeke 19, Cole‘as Anthony 17 (11 rez. perd.), Franzas Wagneris 15, R.J. Hamptonas 14 (7 atk. kam.), Moritzas Wagneris 13 (8 atk. kam.), Mo Bamba 11 (10 atk. kam.).