Su 15 diena! Metinė prenumerata vos 7,99 Eur+DOVANA
2020 01 21

NBA naktis: 16 pramestų J.Hardeno tritaškių ir naujas D.Lillardo karjeros rekordas

Pirmadienio vakaras NBA arenose dviems NBA superžvaigždėms susiklostė itin skirtingai: Jamesas Hardenas prametė net 16 tritaškių, o Damianas Lillardas pagerino karjeros rezultatyvumo rekordą.
Jamesas Hardenas ir Damianas Lillardas
Jamesas Hardenas ir Damianas Lillardas / „Scanpix“ nuotr.

„Oklahoma City Thunder“ (25-19) panaikino 15 taškų deficitą ketvirtajame kėlinyje ir 112:107 (22:25, 395:39, 14:23, 41:20) palaužė „Houston Rockets“ (26-16) ekipą.

Chrisas Paulas nugalėtojams pelnė 28 taškus, o Danilo Gallinari pridėjo 25.

J.Hardenas pataikė vos 1 tritaškį iš 17 bandymų, o po rungtynių neskubėjo į dušą – surengė papildomą metimų treniruotę. Gynėjas, nepaisant klaikaus taiklumo, pelnė 29 taškus.

„Tiesiog noriu grįžti prie pagrindų. Manau, kad tuomet, kai nesiseka, reikia bandyti tobulinti pagrindus. Viskas ateina tik per treniruotes“, – sakė J.Hardenas.

Tai buvo jau ketvirta iš eilės „Rockets“ nesėkmė.

„Rockets“: R.Westbrookas 32 (11 atk. kam., 12 rez. perd.), J.Hardenas 29 (1/17 trit.), D.House'as 13.

„Thunder“: Ch.Paulas 28, D.Gallinari 25 (13 atk. kam.), D.Schroderis 23.

Kitose rungtynėse „Portland Trail Blazers“ (19-26) per pratęsimą 129:124 (27:23, 26:34, 34:35, 26:21, 16:11) nugalėjo „Golden State Warriors“ (10-35) komandą.

D.Lillardas suvertė net 61 tašką ir pagerino klubo rezultatyvumo rekordą, taip pat pataikė rekordinius sau 11 tritaškių.

Ankstesnis D.Lillardo karjeros rekordas buvo 60 taškų.

Tai – jau septintosios reguliariojo sezono rungtynės gynėjo karjeroje, kuriose jis pelno daugiau nei 50 taškų.

Taip pat D.Lillardas atkovojo 10 kamuolių ir užfiksavo 10-ąjį dvigubą dublį šį sezoną.

Hassanas Whiteside'as prie pergalės pridėjo 17 taškų ir net 21 atkovotą kamuolį.

Šiose rungtynėse „Warriors“ vertėsi vos su 8 žaidėjais, „Blazers“ – 9-iais.

„Blazers“: D.Lillardas 61 (10 atk. kam.), H.Whiteside'as 17 (21 atk. kam.), A.Simonsas 15.

„Warriors“: A.Burksas 33, D.Russellas 27 (9 rez. perd.), E.Paschallas 22 (13 atk. kam.), M.Chrissas 14.