Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 11 27

NBA naktis: laiku pabudę čempionai ir nusivylimu pasibaigęs J.Hardeno šou

Čempionai „Golden State Warriors“ krepšininkai laiku spurtavo ir nukalė pergalę namuose, o Jamesas Hardenas surengė nuostabų pasirodymą, tačiau jo „Houston Rockets“ krito per pratęsimą.
Jamesas Hardenas
Jamesas Hardenas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Be Stepheno Curry ir Draymondo Greeno rungtyniavusi „Golden State Warriors“ (15-7) ekipa 116:110 (26:25, 21:29, 32:19, 37:27) laimėjo prieš „Orlando Magic“ (10-11).

Tai – trečia paeiliui „Warriors“ pergalė po prieš tai buvusios keturių pralaimėjimų serijos.

Likus žaisti 8 minutes, „Warriors“ dar atsiliko 9 taškais (85:94), tačiau tada prasidėjo Klay Thompsono ir Kevino Duranto vakarėlis.

K.Durantas buvo sunkiai sulaikomas ir pelnė 49 taškus. Puolėjas taip pat atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

6 tritaškius iš 12 pataikęs K.Thompsonas pridėjo 29 taškus.

Daugiau nei vienas „Warriors“ krepšininkas nepelnė dviženklio taškų skaičiaus.

Orlando ekipoje išsiskyrė 30 taškų surinkęs ir 12 kamuolių atkovojęs Nikola Vučevičius.

„Warriors“: K.Durantas 49 (9 rez. perd., 6 atk. kam.), K.Thompsonas 29, Q.Cookas 8.

„Magic“: N.Vučevičius 30 (12 atk. kam.), R.Rossas 28, J.Isaacas 15.

Įspūdingas rungtynes sužaidė Jamesas Hardenas, tačiau jo atstovaujama „Houston Rockets“ (9-10) ekipa išvykoje 131:135 (42:30, 23:37, 33:27, 27:31, 6:10) per pratęsimą krito prieš „Washington Wizards“ (8-12).

J.Hardenas suvertė net 54 taškus ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų, tačiau prarado net 11 kamuolių.

Ericas Gordonas pridėjo 36 taškus, tad du „Rockets“ gynėjai kartu pelnė net 90 taškų.

„Tai ne apie mane. Tai apie visą komandą. Labai gerai pradėjome rungtynes, o tada lyg ir praradome gynybą“, – sakė J.Hardenas.

Tiesa, Johnas Wallas po mačo kalbėjo, kad Bradley Bealas prieš J.Hardeną gynėsi gerai, nors šis ir sumetė 54 taškus.

„Wizards“: J.Wallas 36 (11 rez. perd.), B.Bealas 32, M.Morrisas 22 (10 atk. kam.).

„Rockets“: J.Hardenas 54 (8 atk. kam., 13 rez. perd.), E.Gordonas 36, C.Capela 17 (14 atk. kam.).