Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 12 12

NBA naktis: pratęstas „Suns“ krachas ir universaliųjų „raketų“ triumfas

„Phoenix Suns“ ekipa NBA ir toliau žygiuoja beveik be pergalių, o sudėties gylį pademonstravusi „Houston Rockets“ komanda palaužė Damiano Lillardo vedamą „Portland Trail Blazers“.
Jamesas Hardenas
Jamesas Hardenas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Suns“ (4-24) išvykoje 86:111 (20:29, 26:30, 18:29, 22:23) krito prieš „San Antonio Spurs“ (14-14) klubą.

Bryanas Forbesas nugalėtojams pelnė 24 taškus (sezono rekordas) ir atkovojo 11 kamuolių (karjeros rekordas).

San Antonijaus komanda iškovojo jau trečiąją pergalę paeiliui, o jos šešerių rungtynių namuose iš eilės serija dar tik įpusėjo.

Vidutiniškai 113,3 taško per rungtynes šį sezoną praleidžiantys „Spurs“ krepšininkai pergalių serijos metu šį skaičių sumažino iki 101.

„Suns“ ekipoje nerungtyniavo lyderis Devinas Bookeris.

Šiame mače svečiai nei karto nebuvo priekyje ir patyrė jau 24 pralaimėjimą per 28 rungtynes,

„Spurs“: B.Forbesas 24 (11 atk. kam.), L.Aldridge'as 18, D.Cunninghamas 14, R.Gay'us 13.

„Suns“: T.J.Warrenas 23, D.Meltonas 17 (7 atk. kam.), D.Aytonas 12 (11 atk. kam.).

Kitose rungtynėse „Rockets“ (12-14) 111:103 (27:29, 24:25, 30:24, 30:25) palaužė „Blazers“ (15-12) ekipą.

Jamesas Hardenas pelnė 29 taškus, o dviženklį taškų skaičių surinko net septyni Hjustono klubo žaidėjai.

Clintas Capela pelnė 13 taškų ir sugriebė 7 kamuolius, bet surinko 6 pražangas dar likus žaisti penkias minutes.

Nuo suolo kilę „Rockets“ žaidėjai suvaidino kertinį vaidmenį 24:6 spurto metu pirmajame kėlinyje, kuomet pavyko panaikinti 15 taškų deficitą.

D.Lillardas pralaimėjusiems surinko 34 taškus.

Trečio kėlinio pabaigoje ir ketvirtojo pradžioje Hjustono ekipa spurtavo 25:5. Tiesa, Portlando komanda atsakė savo spurtu 14:2 ir, likus žaisti tris minutes, rezultatas buvo 102:97 „Rockets“ naudai.

Tačiau J.Hardeno ir Chriso Paulo vedami aikštės šeimininkai pergalės iš rankų nepaleido.

„Rockets“: J.Hardenas 29, E.Gordonas 14, C.Capela (7 atk. kam.) ir G.Greenas po 13, D.House'as 12, Ch.Paulas 11 (10 rez. perd., 11 atk. kam.), N.Hilario 10.

„Blazers“: D.Lillardas 34, C.McCollumas 22, J.Nurkičius 15 (10 atk. kam.), A.Aminu 10 (15 atk. kam.).

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?