2019 05 13

NBA: neįtikėtinas metimas su sirena išvedė „Raptors“ į konferencijos finalą

Fantastiškas Kawhi Leonardo metimas su sirena išplėšė „Toronto Raptors“ vietą NBA Rytų konferencijos finale.
Kawhi Leonardas
Kawhi Leonardas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Septintose pusfinalio serijos rungtynėse Toronte „Raptors“ 92:90 (18:13, 26:27, 23:24, 25:26) palaužė „Philadelphia 76ers“ ekipą.

Lemiamas K.Leonardo išmestas kamuolys iš aikštės kampo per Joelio Embiido rankas keturis kartus pašokinėjo aplink lanką prieš įkrisdamas. Bet jis įkrito.

Tai buvo pirmas kartas NBA septintose serijos rungtynėse, kai nugalėtoją nulėmė metimas sulig sirena.

Likus žaisti 4,2 sek. Jimmy Butleris išlygino rezultatą, o Toronto ekipa paprašė minutės pertraukėlės, per kurią ir buvo nubraižytas pergalingo metimo planas.

„Raptors“ ir konferencijos finalą pateko antrą kartą per ketverius metus. Serija su „Milwaukee Bucks“ prasidės trečiadienį.

Iš viso K.Leonardas Kanados ekipai pelnė 41 tašką, pataikęs 16 iš 39 metimų.

Filadelfijos ekipai Joelis Embiidas pelnė 21 tašką ir atkovojo 11 kamuolių, bet aikštę vidurio puolėjas paliko verkdamas.

2016 metų Rytų konferencijos finale „Raptors“ nusileido „Cleveland Cavaliers“ ekipai su LeBronu Jamesu.

„Raptors“: K.Leonardas 41, S.Ibaka 17, P.Siakamas 11, K.Lowry 10.

„76ers“: J.Embiidas 21, J.Redickas 17, J.Butleris 16, T.Harrisas 15, B.Simmonsas 13.