2020 09 11

NBA pripažino teisėjų klaidą, kuri galėjo uždaryti „Raptors“ sezoną

„Boston Celtics“ ir „Toronto Raptors“ klubai galanda ginklus ir ruošiasi lemiamoms Rytų konferencijos pusfinalio serijos rungtynėms, tačiau jei ne teisėjų padaryta klaida praėjusio susitikimo pabaigoje, septintųjų rungtynių šioje serijoje veikiausiai nebūtų prireikę.
Kemba Walkeris
Kemba Walkeris / AFP/„Scanpix“ nuotr.

NBA pripažino grubią arbitrų klaidą, kai likus 4 sekundėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos nebuvo sušvilpta pražanga prieš krepšį atakavusį „Celtics“ įžaidėją Kembą Walkerį. Tuo metu rezultatas buvo lygus – 98:98.

„Nežinau. Tiesiog pramečiau iš po krepšio“, – po rungtynių ironiškai epizodą komentavo K.Walkeris.

„Celtics“ gynėjas turėjo atlikti du baudų metimus, „Raptors“ lemiamai atakai būtų likę apie 2 sekundes. Vietoje to arbitrai paskyrė ginčo kamuolį, o po netaiklaus Pascalio Siakamo tolimo metimo mūšis persikėlė į pratęsimą.

Dviejų pratęsimų dramoje galiausiai 125:122 triumfavo čempionų titulą ginantys Nicko Nurse'o auklėtiniai.

Lemiama kova dėl patekimo į Rytų konferencijos finalą vyks naktį iš penktadienio į šeštadienį.